11 patarimų draugystei be įsipareigojimų

Kartais būti draugais be įsipareigojimų yra smagu, o kartais tai gali atrodyti keistai. Daugeliui žmonių tokie santykiai nėra pilnai suprantantami. Jiems keista, kad du žmones gali saistyti santykiai, kurių pagrindas tik seksas. Sunku nustatyti ribas kada suaugę žmonės mėgaujasi draugyste be įsipareigojimų, o kada atsiranda kažkokie santykiai – kiekviena situacija skirtinga. Bet, kad ir kokie būtų santykiai, abu partneriai turi atsiminti viena. Santykių be įsipareigojimų pagrindas- aiškiai apibrėžtos ribos, tad prieš užmezgant tokius santykius – pasikalbėkite, kad nebūtų nesusipratimų. Visada reikia išsiaiškinti vienas kito lūkesčius, nusistatykite tam tikras gaires, kaip turėtumėte elgtis, jei nutiktu vienokia ar kitokia situacija.
Jūsų dėmesiui keletas patarimų, kad smagūs santykiai nevirstu dramomis.

Aiškiai pasakykite vienas kitam, ko ieškote.

Visada garsiai ir aiškiai pasakyti ko Jūs tikitės iš šito žaidimo. Neskaudinkite kito žmogaus. Atsiminkite, kad tai dviejų suaugusių žmonių pasirinkimas, tad abu turi aiškiai žinoti kas ir kaip. Kalbėkitės neutralioje aplinkoje, būkite atviri vienas prieš kitą.

Nesitikėkite kad draugystė be įsipareigojimų virs tikra meile.

Tai aišku nėra taisyklė. Galbūt iš tokios draugystės veliau gims karšta meilė, bet atsiminkite, tai kas dabar yra labai šaunu, kad šitas nuostabus laiaks be įsipareigojimų yra dabar pat, ir čia. Ir niekas niekam nėra skolingas. Čia ne paslauga, ar viltis, čia tiesiog geras laikas mums abiem šioje akimirkoje.

Visada įsiklausykite į partnerio jausmus.

Atkreipkite dėmesį į savo partnerį. užklauskite jo „ei, ar tikrai mūsų dabartiniai santykiai tave tenkina?“ Atsiminkite kad draugystė be įsipareigojimų, gali baigtis per vieną sekundę, jei Jūs ar Jūsų partneris sutiks savo gyvenimo meilę. tad visada turėkite tai omenyje.

Aptarkite kaip pristatyti savo santykius draugam ( ir ar juos pristatyti)

Galbūt Jūs abu esate iš tos pačios draugų kompanijos. Kaip elgtis tokiu metu kai visi susirenkate į barą. Susigalvokite strategiją ką pasakyti draugui ar pažįstamiems kai kartu išeinate.

Nusistatykite bendravimo taisykles.

Ar liksite vienas pas kitą nakvoti? ar susiskambinate vakariniam pokalbiui? O gal susitinkam tik del sekso ir jokie kiti klausimai mūsų nesieja. Labai aiškiai apibrėžkite kaip ir kada Jūs tarpusavyje bendrausite

Aiškiai nusibrėžkite linijas.

Net jei tai geriausias jūsų sekas ir jį ludi nepakartojami orgazmai, bet tai nėra tokie pat santykiai kaip su pastoviu partneriu. Čia greičiausiai nebus pokalbių prie žvakių ir vyno taurės. Visada atsiminkite, šituose santykiuose jus nekuriat intymių santykių, o tiesiog linksminatęs ir fiziškai mėgautęs vienas kitu.

Apsibrėžkite komforto zonas.

Žinokite savo ribas. Jeigu Jūs mėgaujatęs seksu, tai dar nereiškia kad galite peržengti partnerio raudonas ribas.

Visada naudokite apsaugos priemones.

Priklausomai nuo jūsų nustatytų lūkesčių, bet kuris iš jūsų gali bendrauti su keliais žmonėmis. Ir tai puiku! Tiesiog įsitikinkite, kad esate saugūs. Jei tai heteroseksualūs santykiai, tikriausiai būtų gerai pranešti savo partneriui, kokias kontracepcijos priemones naudojate. Bet kokio tipo neišskirtinio ryšio atveju būtinai aptarkite, kaip dažnai planuojate tikrintis dėl LPL ir LPI.

Pakalbėkite ir apie tai, kaip gali pasibaigti šitie santykiai.

Darant prielaidą, kad jūs kartu nevaikštote į romantiškus pasimatymus, reikia pasikalbėti ir apie tai, kas bus, kai baigsis šitie santykiai. Ką darysite, kai sutiksite žmogų, su kuriuo Jus sieks ne tik seksas, kas bus jei kažkam iš jūsų nusibos šitas žaidimas? pasikalbėkite kaip vienas kita informuosite ir kaip įsivaizduojate, kas bus toliau.

Ir, žinoma, įsitikinkite, kad tai smagu.

Nepaisant visų dabartinės socialinės politinės padėties baisybių, viena palaima yra ta, kad galime mylėtis su kuo norime, kada tik norime, jei leidžia aplinkybės – ir tai nebūtinai turi būti toks, su kuriuo mes esame įsipareigoję vienas kitam. Kartais seksas yra tiesiog smagus laiko praleidimo būdas, be jokių įsipareigojimų ar aiškinimų.

Parašykite komentarą