Sex pažintys suaugusiems

Pažintys suaugusiems arba sekso pazintys, arba dar kartais sex pažintys. Tai pažintys tiems kas jau turi 18. Pagrindinis skirtumas nuo paprastų ( arba dar vadinamų jaunimo) pažinčių, kad čia atvirai kalbama sekso tema. Tokiuose puslapiuose vietoje paprastų nuotraukų dažnai naudojamos seksualiai atviros nuotraukos ir erotiniai asmeniniai video prisistatymai. Dalis nuotraukų dažnai būna uždaros ir atrakinamos pagal poreikį, vartotojui paprašius. Daugelis svetainės lankytojų nenori visiems rodyti savo asmeninių ir intymių nuotraukų. Čia daugiausiai diskutuojama sekso temomis, nesivaržoma klausti atvirų klausimų. Daugeliui sekso pažinčių svetainės asocijuojasi su santuokos išdavyste, bet tai dažnai klaidinga nuomonė. Kaip bebūtų, bet didžioji suaugusiųjų pažinčių svetainių publika net neturi antros pusės ir čia lankosi ieškodami antros pusės, kuri mastytu panašiai. Juk seksas ir jo suderinamumas labai svarbu santykiuose. Aišku sekso pažinčių puslapiuose yra daug ir laisvų ar propoguojančių laisvus seksualinius santykius žmonių. 99% sekso pažinčių svetainių yra mokamos. Mokestis už narystę leidžia atfiltruoti narius, suteikia saugumo jausmą ir taip pat leidžia palaikyti optimalų vyrų ir moterų santykį. Lietuvoje populiariausios lietuviškos suaugusiųjų pažinčių svetainės. T.y žmonės sekso partnerio ieško tarp vietinių. Gal tiktai atvykstantys turistai naudojasi tarptautinėmis sekso pažinčių svetainėmis.

Pazintysxxx.com


Populiariausia ir seniausia suaugusiųjų svetainė Lietuvoje. Čia galima rasti visko, nuo paprastų vienos nakties romano iki BDSM, fetish vakarėlių. Tik čia galite pamatyti atviras lietuvaičių erotinės galerijas ir web šou. Tai vienintelis puslapis Lietuvoje, kuris stengiasi suburti poras ir pastoviai organizuoja jų vakarėlius. Prisijungusių narių skaičius svyruoja nuo 2000 iki 4000 kas garantuoja, kad tikrai rasite sekso partnerį ar bendraminčių. Daugiau ->

5.0

5/5

Registruotis

suaugusiems.lt


Tai pažintys kurios prasidėjo nuo erotinių prekių parduotuvės. Populiariausia erotinių prekių parduotuvė pradėjo rašyti erotinius straipsnius ir jų skaitytojai tapo pirmieji svetainės lankytojai. Pažinčių svetainė pakankamai jauna ir neturi pakankamai daug narių online, tai daugiau papildomas turinys prie tikrai kokybiškų erotinių prekių parduotuvės ir įdomių erotinių straipsnių.

4.0

5/5

Registruotis

eRosx.lt


Kažkada tai turėjo būti sekso pažinčių puslapis suaugusiems. Iš pirmo žvilgsnio sex pažintys čia jau nebevyksta kuris laikas. Matomi seni narių įrašai ir keletas dar senesnių anketų.

3.9

5/5

Registruotis

Meiluziai.lt


Meiluziai.lt yra sekso pažintys internetu. Apart labai intriguojančio sex svetainės pavadinimo, daugiau nieko gero joje nerandame. Turbūt puslapis yra paliktas likimo valiai.

3.9​

5/5

Registruotis

N18Pažintys.lt


Dar vienas eilinis sekso pažinčių suaugusiems portalas. Rašoma, kad čia visi ieško tik sex nuotykių. Be to šios pažintys turi ir savo svingerių bendruomenę.

3.8

5/5

Registruotis

Sexpazintys.lt


 

3.6

5/5

Registruotis

SugarDaters.lt


 

3.5

5/5

Registruotis

Vanile.lt


 

3.5

5/5

Registruotis

XPazintys.lt


 

3.2

5/5

Registruotis

Putytes.lt


 

3.1

5/5

Registruotis

eroflirtas.com


 

3.1

5/5

Registruotis

isdykauk.com

 


3.0

5/5

Registruotis

eroklubas.lt


Iš Pavadinimo aišku, kad puslapis skirtas erotinėm pažintim, bet deja taip nėra. Eroklubas.lt tai Draugas.lt projektas, kuris kaip ir didelė dalis kitų jų šalutinių projektų yra skirtas pasipinigauti.

2.9

5/5

Registruotis