Pažinčių portalai užsienyje

Užsienio pažinčių portalai priklauso nuo šalies dydžio. Kuo didesnė šalis, tuo didesnė pažinčių svetainė. Labai dalis didžiųjų pažinčių svetainių išauga iš vienos šalies dydžio ir tampa tarptautiniais brandais. Tokiose svetainėse paprastai būna tūkstančiai  vartotojų ir kad į kokią šalį nuvyksi, galėsi naudotis svetaine ar programėle.Vartotojai tokias pažinčių svetaines naudoja ne tik susipažinimui, bet ir šalies tyrinėjimui. Tarkime susipažinus Azijoje su vietine mergina, jinai gali parodyti šalį, papasakoti istorinių dalykų ir tt. Yra netgi svetainių ir programėlių, kurios specializuojasi vietinių ir užsieniečių pažintyse.  Dažniausiai tai būna skirta turtingiems užsieniečiams susipažinti su Rusijos, Ukrainos ar Azijos moterimis. Tokie puslapiai itin populiarūs Skandinavijos šalyse ir Amerikoje bei Azijoje. 

Nesvarbu ar tu vietinis, ar užsienietis, bet susipažinti su užsieniečiais tu gali ir paprastose tarptautinių pažinčių svetainėse. Tokiose svetainėse, kaip Tinder, Badoo, okCupid, kur varotoju skaičiai yra perkopę milijonus, jūs visada rasite žmonių iš bet kokios šalies. Nesvarbu ar tai būtų Lietuva ir Vilnius, ar  Čikaga. Jūsų dėmesiui sąrašas svetainių, kurios specializuojasi užsieniečių supažidinime su  vietiniais. Ir Toks pat sąrašas pačių populiariausių užsienio pažinčių svetainių.

Pazintys.co.uk


 

4.8

5/5

Geras.co.uk


Tai yra pažintys, skirtos lietuviams, kurie gyvena Anglijoje, rytų Londone ir Airijoje. Iš pažiūros puslapis labai paprastas ir funkcionalus. Jame rasite mūsų tautiečių, kurie gyvena ir uždarbiauja UK.

4.7

5/5

okcupid.com


Okcupid gyvuoja nuo 2004 metų. Per tris metus šis pažinčių puslapis pasiekė dideles aukštumas ir pateko į žurnalo Time Magazine pažinčių portalų TOP 10. Laikui bėgant buvo daroma daug atnaujinimų.

4.6

5/5

Lavaplace.com


 

4.2

5/5