Pažinčių svetainės jaunimui

Čia rasite atsiliepimus apie naujausias ir populiariausias pažinčių svetaines jaunimui.

Paprastos pažinčių svetainės, tai svetainės, kurių pagrindinis tikslas – pažintys. Čia dažniausiai žmonės susipažįsta pagal išvaizdą. Jos populiariausios tarp jaunimo. Tu tiesiog naršai narių profilius, tau patikusiems parašai ir jeigu vienas kitam patinkate, tai pažintį pratęsiat toliau. Čia pažintis prilyginama pramogai, čia nėrą jokių įšankstinių įsipareigojimų ar nuostatų. Pagrindinis tokių pažinčių pliusas yra daugybė profilių ir nuotraukų. Kuo daugiau narių turi svetainė, tuo didesnė tikimybė, kad kažkam tu patiksi ir jis tave pakvies į pasimatymą. Viena iš esminių tokių svetainių savybių – greitumas.  Čia viskas vyksta greitai. Kiekvienas vartotojas išsiunčia šimtus laiškų, bendraujam tik su tais žmonėmis, kurie greitai atsiliepia.  Dažnai tokios svetainės neturi temos  ar kažkokio išskirtinumo. t.y  čia gali užsiregistruoti visi, visi gali rašyti vienas kitam, dažniausiai tokios svetainės būna nemokamos. Vartotojai sumoka už papildomas paslaugas ir funkcijas kaip anketos paryškinimas, anketos paslėpimas, galimybę turėti daugiau nuotraukų ir pnš.  Dažnai tokios svetainės turi daug įvairių funkcijų , kurios net nėra susijusios su pažintimis. Tai dažniausiai būna forumas, skelbimai, juokai ir tt. Šitos funkcijos dažniausiai skirtos prastumti laiką ir papildomai užimti svetainėje naršančius žmones. Jaunimas Lietuvoje mėgsta tiek pasaulines (tarptautines) pažinčių svetaines , tokias kaip Badoo, Tinder, POF, tiek ir Lietuviškas svetainės, tokias kaip draugas.lt flirtas.lt ir tt

draugas.lt


Seniausia paprastų pažinčių svetainė Lietuvoje. Anot svetainės savininkų joje užsiregistravę beveik pusė Lietuvos gyventojų ir pastoviai prisijungę apie 11 tūkstančių žmonių. Portalas draugas.lt tai ne tik pažintys, bet ir skelbimai, juokai, forumas ir įvairios kitos jaunimo pramogos. 

4.8

5/5

flirtas.lt


Pakankamai nauja svetainė, bet kartu ir pakankamai populiari tarp jaunimo. Kaip patys prisistato, tai svetainė, kuri padės lengvai ir greitai surasti įvairių bendraminčių, draugų ir tuo pat metu linksmai leisti laiką.

4.8

5/5

dating.lt


Jaunimo pažinčių programėlė išmaniesiems telefonams. Tai pasaulinio lygio žaidėjas, todėl čia gali rasti tiek narius iš Lietuvos, tiek iš afrikos. Pagrindinis programėlės tikslas suvesti du vienas kitam patinkančius narius. Jeigu du nariai vienas kitam taria “patinka”, jei gali pradėti susirašinėjimą. Programėlė skirta daugiau pramogoms nei pažintims.

4.6

5/5

eskimi.com


Šis puslapis yra skirtas jaunimui. Juo gana lengva naudotis. Jame yra tik pačios reikalingiausios funkcijos, kurios reikalingos pažinčių svetainei. Vos užsisiregistravus, jūs iš karto galite susirašinėti su kitais nariais.

4.6

5/5

ieskok.lt


Ieškok.lt vienas iš senesnių pažinčių puslapių Lietuvoje. Kažkada jis buvo Top 3 pažinčių puslapių Lietuvoje. Dėja Facebook ir kiti socialiniai tinklai stipriai sumažino jų populiarumą.

4.0

5/5

labai.lt


 

4.0

5/5