Draugas.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Paprasta ir intuityvi registracija;
  • Didelis prisijungusių vartotojų kiekis;
  • Daug įvairaus turinio. Pradedant pažintim, baigiant skelbimais ir žaidimais;
  • gera mobili programėlė

Minusai:

  • Daug reklamos;
  • kartais sunku suprasti kur naršai;
  • nesaugu (didele tikimybė, kad paspaudus banerį, tavo duomenys ir nuotraukos atsidurs kituose puslapiuose);
  • nėra vartotojų administravimo; 
  • Itin daug reklamos

Apie ką puslapis

draugas.lt tai seniausia lietuviška pažinčių svetainė. Ji žinoma tikrai visiems Lietuvos gyventojams. Anot svetainės savininkų čia pastoviai būna prisijungę apie 11 tūkstančių žmonių. Toks didelis skaičius truputi kelia abejonių, bet faktas kad čia daugiausiai narių iš visų Lietuviškų svetainių. Bendradarbiavimas su visais lietuviškais internetiniais portalais ir banerių mainai, leidžia palaikyti tikrai didelius kiekius vartotojų. Dar viena puslapio savybė, čia daug pramogų nesusijusių su pažintimis. Jeigu norite galite žaisti žaidimus, protų kovas, skaityti sveikinimus ar skelbimus, galima skaityti anekdotus ir kitaip pramogauti.

Kaina

Draugas.lt gali naudotis nemokamai, ara gali nusipirkt įvairių narysčių paketų.

jeigu Jūs tenkina daug reklamos ir užtenka tik nuotraukų peržiūrų ir susirašinėjimų, tai pilnai užtenka ir nemokamos narystės. bet jeigu susimokėsite, tai galėsite naršyti be reklamos ( kas tikrai palengvina gyvenimą), galėsite matyti savo anketos statistiką, sužinoti ar jūsų žinutė buvo perskaityta, filtruoti gaunamas žinutes, ar naršyti nematomai.

Kainos prasideda nuo 5,90 EUR/mėn

Įvairovė

Didelis kiekis prisijungusių narių ir puslapio populairumas lemia tai, kad čia yra itin į vairios publikos. Tačiau galimybė naršyti nemokmai, reiškia, kad su narių administravimu bus prasčiau. Tai reiškia, kad čia tikrai yra daug tikrų ir aktyvių narių, bet yra ir daug neaktyvių profilių, ar tokių anketų, po kuriom tikrai neaišku kas slepiasi. Bet faktas kaip blynas – čia rasite visko!!!

Klientų aptarnavimas

Iš vienos pusės klientų aptarnavimas kaip ir dirba, tikrai gausite pagalbą jus dominančiais klausimais, iš kitos pusės administracija tikrai per dažnai siunčia spamą ir įvairius pasiūlymus. Taip pat labai keistai atrodo žinutės nuo administracijos realiu laiku. t.y nesvarbu kad tu gavai žinutę nuo administracijos prieš metus, ji  atrodo kaip gauta šiandien.

Nariai

Per paskutines 7 dienas prisijungė 69197 nariai. Prisijungę: 11470.

Štai taip atrodo draugas.lt statistika . Galima tikėti šitais skaičiais, galima netikėti, bet tenka pripažinti daugiau už draugas.lt prisijungusių narių neturi jokia lietuvišką pažinčių svetainė. Nėra jokio pagrindo netikėti ir narių tikrumu. Nors pabandžius paanalizuoti kai kurias merginas, galima rasti tikrai įdomių kombinacijų, bet net jeigu tai nurašysime and spamerių, tai vistiek viską atperka narių skaičius.

Saugumas

O čia tai didelis akmuo į draugas.lt daržą. Nors jie ir pirmieji susitvarkė Cookies ir naujas EU saugumo direktyvas, bet!

Turi daug trečiųjų šalių svetainių savo portale. Į jas nukreipia vartotojus per banerius, tuo pat paduoda ten ir visus vartotojų duomenis ir tarkime paspaude ant nekalto banerio su visais duomenimis Jūs pateksite į erotinio turinio svetaines. kas kaip ir nėra neteisėta, bet pripažinkite, tai gali sukelti nedidelių problemų, jei jūsų antroji pusė ar draugai pamatys jūsų nuotraukas eroti nių pažinčių svetainėjė ir gali tekti paskui ilgai ir nuobodžiai aiškintis kaip ten atsidūrė jūsų nuotrauką. 

Viena iš istorjų net buvo atsidūrusi spaudoje https://bendraukime.lrytas.lt/isklausykite/merginai-atsirugo-smalsumas-pazinciu-svetaineje.htm yra dar vienas dalykas del ko nepatinak mums draugas.lt ( nors tai galdaugiau susije ne su saugumu) bet perkant narystę kreditine kortele automatiškai įsijungia prenumerata, kurią sustabdyti galima tik siunčiant emeila į draugas.lt. Kas tikrai yra keista, nes visi kreditinių kortelių mokėjimų apdorotojai reiklauja aiškiai pateikti galimybę pačiam nutraukti prenumeratinius mokejimus. 

Paprašius papildyti tel sąskaitą, -žmonės į ją atsiliepdavo ir po savaitės, kas parodo jog puslapio administracija nelabai rūpinasi savo narių saugumu.

Mobili versija

Tiek mobili versija tiek mobili draugas.lt programėlė yra be priekaštų. Galima būtų pristatyti kaip pavyzdžius, i ką reikėtų visiems lygiuotis.

Ar draugas.lt tinka jums?

Draugas.lt tinka visiems. Jeigu jūs ieškote draugiškų pokalbių, susirašinėjimų, mėgstate internetines pramogas, ilgus susirašinėjimus – tai draugas.lt tikrai Jums patiks. nedideli puslapio minusai neužgožia seniausios pažinčių svetainės Lietuvoje.

2 komentarai apie “Draugas.lt”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *