Pažinčių portalai, svetainės be registracijos

Pažinčių svetainės be registracijos, tai pažinčių skelbimų lentos. Nuo paprastų pažinčių svetainių jos skiriasi tuo, kad vartotojai tiesiog įdeda savo skelbimą, su savo prisistatymų ir kriterijais savo antrai pusei ir laukia jų skambučio arba laiško.

Tokios pažintys buvo populiarios seniau. Atsimenu, kad netgi laikraščiai turėjo pažinčių skiltį, kur galėdavai įdėti savo skelbimą. Nors šiais skubejimo laikais pažinčių skelbimai vėl grįžta į madą. Kiek tai veikia sunku pasakyti. Skelbimas, kuriame moteris ieško vyro, galbūt ir turės kažkokį grįžtamumą, bet skelbimas, kuriame vyras nurodo savo telefono numerį ir užrašo “ laukiu moters” labai abejojų ar sulauks didelio populiarumo.

Tokiais skelbimais dažniausiai naudojasi merginos, teikiančios seksualines paslaugas. Nes užtenka įsidėti erotinių nuotraukų ir kainč, ir tikrai Vyrai paskambins.

Pažinčių be registracijos svetainės yra dviejų tipų:

Pirmas. Kai skelbimą įdedi, ir bet kas internete gali jį peržiūrėti ir sukontaktuoti su skelbimo autoriumi.

Antras: kai skelbimą idėjus, autoriaus kontaktus gali gauti tik sumokėjus. Mūsų asmeninę nuomone, tai yra visiškas scamas. 99 atvejais iš 100, tokie skelbimai yra paimti iš interneto ir specialiai paslėpiamas telefono numeris, kad svetainės savininkai galetu pasipinigauti ir parduoti visiems prieinamą informaciją.

Skelbiu.lt


 Skelbiu.lt didžiausias Lietuvos skelbimų puslapis, todėl nenuostabu, kad ten galima rasti ir didžiausia pažinčių skelbimų bazę. Pažinčių skelbimai surūšiuoti pagal lyti, bet kaip ir galima buvo tikėtis, pati populiariausia rubrika “Mergina ieško vaikino”

4.8

5/5

eLenta.lt


Elenta.lt pakankamai populiari skelbimų platforma. Tad čia pakankamai didelė ir skelbimų rubrika. Priešingai nei Skelbiu.lt, čia ne vien eskorto skelbimai, čia pakankamai daug pažinčių skelbimų, kur vaikinas ieško merginos.

4.8

5/5

skyper.lt


Skyper.lt tai skype skelbimų puslapis. Visi skelbimai, kurie čia patalpinti, yra susieti su Jūsų skype vardu. Tada jeigu Jūs intensyviai naudojates skype programėle, tai Jums bus aktualu.

4.8

5/5

Skelbikas.lt


Skelbikas.lt – kažkada buvo tikrai didelis skelbimų puslapis, dėja čia pagrindinis žodis “buvo”. Pažinčių skelbimai sudaro ganėtinai didelę skelbimų dalį, bet neturi jokio išskirtinumo.

4.6

5/5