Gėjų ir lesbiecių pažintys

Dar ne taip seniai pažinčių svetainių skirtų LGBTQ vartotojams iš viso nebuvo. Visi netradicinės orientacijos žmonės turėjo naudotis bendromis svetainėmis.  Tačiau, keičiantis visuomenei, pradėjo keistis ir pazinciu svetaines. Dabar ne tik bendro pobūdžio svetainese  atsiranda laukeliai skirti homoseksualiems , bet itin populiarėja ir tik Gėjams ir Lesbietėm skirtos svetainės. Ir nors gėjų ir lesbiečių pažinčių portalus Lietuvoje dar galima suskaičiuoti ant vienos rankų pirštų. Labai dažnai homoseksaulžs žmones naudojasi tais pažiais pažinčių puslapiais kaip ir heteroseksalūs.  Bet yra ir keletas svetainių skirtų vien tik homoseksualiems. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje tarp homoseksualių ypaž populiarios pažinčių programėlės Grindr,  HER ir Chappy. Iš Lietuviškų svetainių populiarios gayline.lt ir gaycafe.lt. Tarptautinių brandų populiarumą lėmė nedidelė rinka ir saugumas. Būdamas tarkime GRINDR narių, jums nereikia jaudintis, kad Jūs pastebės homofobai ir pnš. Saugi ir uždara bendruomenė leidžia vartotojams ne tik kad laisvai bendrauti, bet ir keisti iti atviromis nuotraukomis ir pasiulymais.

Vienos svetainės yra skirtos gėjų bendruomenėm, čia galima diskutuoti įvairiom temom, skaityti straipsnius, dalyvauti diskusijose, o kitose, tokiose kaip GRIND, pagrindinis tikslas, kuo daugiau peržiūrėti nuotraukų,  kuo mažiau kalbeti online, bet kuo greičiau susitikti.

gayline.lt


Gayline.lt yra vienintelis, bene seniausias Lietuvoje ir dar mažumėlę gyvas, portalas skirtas LGBT žmonėms susipažinti. Čia galima ne tik bendrauti, bet ir skaityti straipsnius, dalyvauti apklausose ar diskusijose LGBT tematika.

4.8

5/5

gaynet.lt


Puslapio antraštėje yra skelbiama, kad tai yra Lietuvos gėjų, biseksualų ir transseksualų portalas bei socialinis tinklas. Skubu pridurti, kad čia yra ir lesbiečių, ir nebūtinai homoseksualių žmonių, ir nebūtinai tik lietuvių.

4.8

5/5

HER programėlė


HER programėlė yra skirta lesbiečių, biseksualių ir queer moterų pažintims. Taipogi reikėtų paminėti, kad šioje programėlėje vartotojos nusiteikusios rimtiems santykiams ir draugystėms – vienos nakties nuotykių čia nederėtų ieškoti.

4.7

5/5

GRINDR programėlė


GRNDR programėlė sakosi esanti dedikuota visai LGBTQ+ bendruomenei, tačiau drįsčiau paprieštarauti – nei vienos moters ten neradau. Arba tiesiog Lietuvoje tarp moterų GRNDR nėra populiari.

4.6

5/5