HER programėlė

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Nesunki registracija, galimybė susieti paskyrą su Facebook arba Google;
  • Susirašinėjimas nemokamas ir neribotas;
  • Visi profiliai turi nuotraukas;
  • “Sumatchinti” galima pagal savo pasirinktus atstumo ir amžiaus nustatymus;

Minusai:

  • Susirašinėti galima tik su savo draugais ir “matchais”;
  • Programėlė turi nemažai “bug’ų”, striginėja;

Apie ką programėlė

HER programėlė yra skirta lesbiečių, biseksualių ir queer moterų pažintims. Taipogi reikėtų paminėti, kad šioje programėlėje vartotojos nusiteikusios rimtiems santykiams ir draugystėms – vienos nakties nuotykių čia nederėtų ieškoti.

Kaip patys HER savininkai skelbiasi, programėlė yra didžiausia pasaulyje, pritaikyta jau anksčiau minėtai publikai – šiuo metu ja naudojasi daugiau kaip milijonas amerikoje gyvenančių vartotojų. Tačiau nepamirškime, kad HER galime naudotis visur pasaulyje, taip pat ir čia, Lietuvoje.

Kaina

Kaip ir dauguma Tinderio tipo programėlių siūlo mokamas funkcijas, tokias kaip: pažiūrėjimas kam patinki, galimybė peržiūrėti kas yra prisijungę iš netoliese esančių vartotojų, savo vietovės pakeitimas nepaisant “location” nustatymų ir pan.

Mokamo paslaugų paketo kainos yra tokios:

1 mėnesis –   14.99 USD / per mėn.   Iš viso: 14.99 USD

6 mėnesiai   – 10.00 USD / per mėn.   Iš viso: 59.99 USD

12 mėnesių  – 7.50 USD / per mėn.     Iš viso: 89.99 USD

Taigi, savaime suprantama, kad kuo didesnį narystės laikotarpį perki, tuo daugiau sutaupai.

Įvairovė

HER yra unikali tuo, kad joje galima rasti Feed skiltį. O tai reiškia, kad visos pasaulio vartotojos gali į “Feed’ą” kelti VISKĄ (kas nepažeidžia programėlės naudojimo taisyklių), na pavyzdžiui: nuorodas, nuotraukas, vaizdo įrašus, tekstus ir pan. Tuo tarpu kitos programėlės naudotojos viską mato realiu laikų, gali komentuoti ar parašyti asmeniškai (nebūtina būti “sumatchinus”).

Nariai

Nariai, žinoma, yra moterys. Moterys visokių tautybių, visokių orientacijų ir visokių rasių. Jų bendras tikslas greičiausiai yra susirasti antrą pusę, draugų ar bendraminčių.

Aš asmeniškai šią programėlę testavau tik Lietuvoje. Mūsų šalyje nėra labai didelis lesbiečių kontingentas, todėl ir “matchų” nebuvo itin daug. Kartais pasitaikydavo koks gudruolis vyras, apsimetantis mergina.

Saugumas

Programėlė atrodo patikima ir saugi. Mokėjimus galima atlikti kreditine kortele arba per mobilujį telefoną. Prenumeratą galima atšaukti bet kada, likusios narystės dienos galios tiek laiko, už kiek buvo sumokėta. Reikėtų atkreipti dėmesį jog profilio ištrynimas arba programėlės išinstaliavimas prenumeratos nenutraukia.

Kas liečia pačių narių saugumą, reikėtų atkreipti dėmesį, kad programėlės vartotojai neprivalo kažkaip išskirtinai įrodyti savo autentiškumą. Registracija vyksta susiejant savo Facebook paskyrą.

Klientų aptarnavimas

Skiltyje Support rasime didžiausią klausimų – atsakymų pasirinkimą, todėl be jokių abejonių rasite sau tinkamą atsakymą ištikus problemai ar neaiškumams, kurie būtų susiję su programėle ar jos naudojimu. Jeigu nerasite atsakymo į rūpimą klausimą, visuomet galite susisiekti nurodytu el. Paštu. Deja daugiau kontaktinių duomenų nėra pateikta.

Ar HER tinka jums?

Jeigu esate moteris, lesbietė, biseksuali ar queer. Jeigu palaikote homoseksualias moteris, jeigu mėgstate feministines idėjas. Jeigu norite ilgalaikių santykių ar pažinčių su bendramintėmis – HER tikrai jums!

5 komentarai apie “HER programėlė”

Parašykite komentarą