Pažinčių programėlės

Pažinčių programėlės įsiveržė su tokiu pat trenksmu, kokiu kažkada čia atėjo pažinčių puslapiai. Ir tobulėjant technologijom, programėlės vis labiau išstums iš rinkos pažinčių svetaines. Vienintelės suaugusiųjų pažintys galėtų būti ramios. Suaugusių turinio nepriima nei iOS, nei Android  parduotuvės, tad kol kas nėra ir tokių pažinčių programėlių. Lietuvoje pažinčių programėles turi visi didieji pažinčių puslapiai, tarp vartotojų tikrai daug kas naudojasi draugas.lt flirtas.lt pažinčių programėlėm, taip pat beveik visi naudojasi ir didžiosiom tarptautinėm programėlėm, tokiom kaip Tinder, badoo, POF ar okCupid.

Pagrindinis ir turbūt sunkiausias dalykas- išsirinkti kuri programėlė Jums tinka. Beveik visos pažinčių programėlės yra nemokamos, dažniausiai susimokėti reikia už papildomas paslaugas tokias kaip: Jūsų reitingo pagerinimas, papildoma profilio reklama ir tt.

Atkreipkite dėmesį į tai, kas Jus labiausiai domina, ar vartotojų nuotraukos ir galimybė greitai nueiti į pasimatymą, tada rinkitės tokias programėles kaip Tinder, okCupid. Jeigu Jūs ieškote rimtų santykių, tada išbandykite Match arba Eharmony. O jei Jūs esate moteris, tada išbandykite Bumble. Nes tik ten viskas priklauso moterims, ir jos vyras negalės jūsų užkalbinti, kol Jūs pirma to nepadarysite. Čia mes apžvelgsime pačias populiariausias pažinčių programėles, pasakysime Jų trūkumas ir gerasisas sąvybes.

Tinder


Jaunimo pažinčių programėlė išmaniesiems telefonams. Tai pasaulinio lygio žaidėjas, todėl čia gali rasti tiek narius iš Lietuvos, tiek iš afrikos. Pagrindinis programėlės tikslas suvesti du vienas kitam patinkančius narius.

4.8

5/5

Registruotis

Twoo


Tarptautinė pažinčių svetainė, kuri siūlo ir pažintis lietuvių kalba. Apžvalgos rašymo metu programėle jau nodojosi 19536228041 vartotojai. Twoo veikia daugiau nei 200 šalių. Skaičiai gana iškalbingi.

4.8

5/5

Registruotis

Badoo


 

4.8

5/5

Registruotis