GRINDR programėlė

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Pilnas funkcionalumas nemokamiems vartotojams;
  • Greita registracija;
  • Galima prisijungti su facebook;
  • Labai aktyvūs vartotojai;

Minusai:

  • Chatas galimas tik su naryste;
  • Ar buvo perskaityta Jūsų žinutė – matysite tik su naryste;
  • Reklamos;
  • Nėra desktop versijos.

Apie ką puslapis

GRNDR programėlė sakosi esanti dedikuota visai LGBTQ+ bendruomenei, tačiau drįsčiau paprieštarauti – nei vienos moters ten neradau. Arba tiesiog Lietuvoje tarp moterų GRNDR nėra populiari.

Kita vertus tai yra labai stipriai populiari programėlė tarp gėjų. Vartotojų aktyvumas yra stebėtinai milžiniškas: virš 230 milijonų žinučių ir 20 milijonų nuotraukų čia yra išsiunčiama kiekvieną dieną!

Programėlėje nėra „swipe‘inimo“ funkcijos, tačiau galima matyti narius esančius netoliese ir jiems parašyti.

Kaina

GRNDR galima įsigyti narystę – GRNDR Xtra. Kainos:

Mėnuo – $ 9.99/mėn

3 mėnesiai – $ 6.99/mėn

6 mėnesiai – $ 4.99/mėn

Metai – $ 47.88

Įsigijus narystę nebematysite reklamų, gausite pranešimus apie naujus įvykius, galėsite pamatyti iki 600 match’ų, galėsite blokuoti ir pamėgti vartotojus be jokių limitų.

Įvairovė

Ši programėlė yra ypatinga tuo, kad joje rasite skiltį “Sexual Health”, čia galėsite įvesti savo ŽIV statusą, kada paskutinį kartą tikrinotės seksualinę sveikatą. Taip pat galėsite rasti priminimus apie pasitikrinimą ir seksualinės sveikatos D.U.K. Iš pradžių ši skiltis buvo vertinama labai kontroversiškai, tačiau dabar aktyviai naudojama ir labai aktuali homoseksualiems vyrams.

Dar vienas įdomus dalykas yra tas, kad čia rasite Gaymojis jaustukus pritaikytus būtent gėjams. Tokiu būdu galėsite paprasčiau išreikšti savo emocijas, norus ir t.t. Labai geras ir virtualų bendravimą papildantis įrankis.

Nariai

GRNDR nariai žinoma yra vyrai. Čia rasite gėjų, biseksualių ar transseksualių, vienišų, įsipareigojusių, nekaltų – visokių. Gal ir būtų neteisinga taip stereotipiškai vertinti, tačiau mano nuomone didžioji dauguma vyrų daugiausia čia ieško sekso.

Saugumas

GRNDR atrodo saugi. Dėl narių – niekada negali žinoti ant ko pakliūsi. Virtualios pažintys yra tiek įdomios, tiek pavojingos. Ypač jeigu iš virtualaus bendravimo pereinama į realų. Todėl visada reikėtų išlikti budriems einant į susitikimus su nauju nepažįstamuoju.

Ar GRNDR tinka Jums?

Jeigu esate homoseksualus vyras, norite nuotykių, norite čia ir dabar – registruokitės, tikėtina, kad programėlė išpildys Jūsų lūkesčius.

7 komentarai apie “GRINDR programėlė”

Parašykite komentarą