Erosx.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Nėra

Minusai:

  • Senas svetainės dizainas;
  • Pažinčių puslapis sunkiai funkcionuoja;
  • Sudėtinga registracija.

Apie ką puslapis

Kažkada tai turėjo būti sekso pažinčių puslapis suaugusiems. Iš pirmo žvilgsnio sex pažintys čia jau nebevyksta kuris laikas. Matomi seni narių įrašai ir keletas dar senesnių anketų. Taip pat portale galite rasti ir keletą pramogų kaip intymios nuotraukos, karšta linija, top vaikinai ir merginos.

Kaina

Prieš kuriant anketą internetu, jums reikės išsiųsti trumpąją SMS žinutę, kuri kainuoja 0,14 EUR, tada jūs gausite registracijos kodą ir tik tada galėsite susikurti savo anketą. Mūsų manymu tai labai senas metodas ir pažinčių portalai to daryti neturėtų. Tas labai atbaido nuo registracijos.

Įvairovė

Sunku būtų ką ir pasakyti, turbūt jos čia nėra.

Nariai

Puslapis skelbia, kad jie turi daugiau nei 60 000 narių ir duotuoju vienu yra prisijungę virš 300 narių. Mes linkę tuo labai abejoti, nes prisijungus matomos tik senos anketos ir seni karštosios linijos įrašai.

Saugumas

Leidžiame sau manyti, kad šis puslapis yra saugus.

Mobili versija

Šiam puslapiui buvo sukurtas toks dizainas, kuris tinka ir mobiliajai ir paprastai verijoms, tačiau nei ten, nei ten jis neatrodo gerai. Matosi darbo ir kruopštumo stoka.

Ar erosx.lt tinka man?

Galime teigti, kad ne, nes jame jūs nerasite ką veikti, jeigu jus domina erotinės pažintys, tuomet paieškokite kitų puslapių.

3 komentarai apie “Erosx.lt”

Parašykite komentarą