Eroklubas.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Išskirtinis dizainas;
  • Kainodara;
  • Mobili versija

Minusai:

  • Nedaug vartotojų;
  • Dėl nedidelės kainos ir marketingo, daug vartotojų, kurie nesupranta kad čia suaugusiųjų svetainė;
  • Klientų aptarnavimas;
  • Marketingas

Apie ką puslapis

Iš Pavadinimo aišku, kad puslapis skirtas erotinėm pažintim, bet deja taip nėra. Eroklubas.lt tai Draugas.lt projektas, kuris kaip ir didelė dalis kitų jų šalutinių projektų yra skirtas pasipinigauti. Taip, čia yra visos pagrindinės suaugusiųjų pažinčių rubrikos, bet visiškai nėra narių administravimo ir dalis vartotojų čia nukreipiami iš draugas.lt, tad sunku suprasti, kas ir ką čia veikia.

Kaina

Kaina atrodo visai nebloga. Tarkime mokant kreditine kortele 3mėn kainuoja 19eur.

SMS 1 diena kainuoja apie 1 eurą. Bet yra vienas bet;. Visuose mokėjimose reikia labai įdėmiai skaityti tekstą mažomis raidėmis, kur galima rasti tokias taisykles.

SMS – Po to įsijungs paslaugos prenumerata, kuri pratęsiama automatiškai kas 30 dienų.

Kreditine kortele- Tavo patogumui, kai narystė pasibaigs, ji bus atnaujinama automatiškai kas 30 d. už 9 Eur.

Įvairovė

Kadangi tai visiškai naujas puslapis, tai jame kol kas nėra daug pastovių narių, didžioji dalis narių, čia ateina per reklaminius banerius, ir daugiau neužsuka.

Puslapyje buvome užsiregistrave ir kaip moteris, ir kaip vyras, ir kaip pora, ir teisybę pasakius žinučių sulaukėm tik iš vaikinų, rašančių merginom, bet su jokiu vartoju nepavyko pokalbio palaikyti ilgiau kaip keleta dienų.

Klientų aptarnavimas

Čia kaip ir neturime jokių priekaištų, bet gal dėl to kad nėra daug vartotojų. Puslapio administracijos anketa dažnai matoma prisijungusi.

Saugumas

Saugumas šiame puslapyje yra labiau nei abejotinas. Kaip ir minėjome, eroklubas.lt yra antinis draugas.lt projektas. Todėl draugas.lt vykdo pakankamai agresyvią strategiją kviesdami vartotojus į eroklubas.lt

Paveiksliuke matosi iš netikrų anketų siunčiamos žinutės ir baneriai, kviečiantys į eroklubas.lt Šitai galima pateisinti , jeigu ne vienas BET.

Paspaudus ant žinutės ar ant banerio, visi jūsų anketos duomenys ir nuotraukos patenka į eroklubas.lt, kur automatiškai sukuriama jūsų anketa.

Ir tarkime Jūs vedami smalsumo paspaudėt ant banerio, ir buvote įtraukti į eroklubas.lt gyvenima, tai žinokite, kad jūsų duomensy čia nusėdo ir labai didelė tikimybė, kad jūsų anketą su nuotraukomis pamatys daug kas. O ar jūs tikrai norite būti pastebėti sekso pažinčių svetainėje?

2015 draugas.lt su savo antriniu projektu “eroflirtas” jau turėjo tokių pat problemų https://bendraukime.lrytas.lt/isklausykite/merginai-atsirugo-smalsumas-pazinciu-svetaineje.htm

Mobili versija

Mobili versija labai graži ir intuityvi. Čia tikrai pasistengta. Turbūt geriausia, kokai tik matėm iš visų svetainių mobilių versijų.

Ar eroklubas.lt tinka Jums?

Jeigu Jūs nebijote, kad jūsų duomenys pateks į dar kažkokią svetainę, jeigu Jūs nesate išrankus ir tai galite pabandyti pasinaudoti šita svetaine. Kol kas ji mums nepaliko jokio gero įpūdžio: nedaug narių, pakankamai nesaugi ir tt.

5 komentarai apie “Eroklubas.lt”

Parašykite komentarą