Ieskok.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Pakankamai senas pažinčių puslapis, todėl turi savo bendruomėnę;
  • Kainodara;
  • Geras prisijungusių merginų ir vaikinų santykis.
  • Daug įvairių rubrikų ir be pažinčių.

Minusai:

  • Nedidelis online narių skaičius;
  • Daug reklamos.

Apie ką puslapis

Ieškok.lt vienas iš senesnių pažinčių puslapių Lietuvoje. Kažkada jis buvo Top 3 pažinčių puslapių Lietuvoje. Dėja Facebook ir kiti socialiniai tinklai stipriai sumažino jų populiarumą. Bet ieškok.lt turi savo auditoriją, puslapio lankomumai pakankamai geri, tad susipažinti tikrai čia galima.

Kaina

Ieskok.lt kainodara turbūt pati geriausia. Metinę VIP narystę galima nusipirkt už 17,99eur. Bet maža kaina turi savo minusų, kad išlaikyt sistemą puslapis apkrautas reklamomis taip, kad be adblocko čia daug nepadarysi.

Įvairovė

Labiausiai mus džiugina tai prisijungusių vyrų ir moterų santykis. Paprastai skaitosi kad jeigu moterų yra 3 kartus mažiau negu vyrų jau yra gerai, o čia yra 1:1 beveik.

Be pažinčių čia galima rasti ir chatą ir pakankamai aktyvų forumą, į įvairias apklausas ir tt.

Prisijunge prie puslapio tikrai nenusivilsite, net jei ir online narių skaičius nesiekia 1000.

Klientų aptarnavimas

Čia dėja ieškok.lt atsilieka stipriai. Į Laiškus reaguojama pakankamai vangiai. Iš anetos galima spaminti pakankamai ilgai, iki tol kol ji bus atjungta. Bet kadangi narių skaičius pakankamai nedidelis, gal ir nereikia pilną etatą dirbančio supporto.

Saugumas

Kaip ir daugelyje lietuvišku svetainių, didesnių saugumo bėdų nėra.

Mobili versija

Puslapis turi tiek mobilią versiją, tiek savo apps’ą.  Puslapio Mobili versija pakankamai pasenusi ir atrodo kaip iš gilios praeities. Bet kaip sakoma, kam taisyti tai kas veikia. Nu gal reikėtų sumažinti reklamos kiekį 🙂

Ar ieškok.lt tinka jums?

Tinka, jeigu Jūs mėgstat patikimumą ir nedidelį pasirinkimą. Nupirkę VIP narystę tikrai sumažinsite reklamos triukšmą ir galėsite mėgautis pažintimis.

1 komentaras apie “Ieskok.lt”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *