OK cupid

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Nesudėtinga registracija, galima susieti su Facebook’u;
  • Patogus programėlės valdymas;
  • Didelis vartotojų kiekis;
  • Match’ai atrenkami pagal atitinkamus kriterijus (sutampančias pažiūras ir pan.);
  • Nemokama
  • Galima naudoti ir desktop versiją

Minusai:

  • Kai kurios funkcijos mokamos;
  • Ilgoka anketos pildymo trukmė (jeigu nori atsirinkti žmones pagal pažiūras, pomėgius ir pan.);
  • Be narystės negali matyti kam patikai;

Apie ką puslapis

Okcupid gyvuoja nuo 2004 metų. Per tris metus šis pažinčių puslapis pasiekė dideles aukštumas ir pateko į žurnalo Time Magazine pažinčių portalų TOP 10. Laikui bėgant buvo daroma daug atnaujinimų. Populiarėjant išmaniesiems telefonams portalas susikoncentravo į juos ir taip atsirado programėlė OK Cupid, kuri yra stipriai populiari iki pat šių dienų.

Naudotojai gali tiksliai apibrėžti kokių pažinčių tikisi, ar tai būtų ilgalaikiai santykiai, ar vienos nakties nuotykis. Taip pat galima pasirinkti savo orientaciją, pomėgius, savo pažiūras, tiek politines, tiek religines. Tokiu būdu tikimasi, kad match’ai išties atitiks tai ko ieškote.

Programėlės dizainas inovatyvus ir stilingas. Patogu naviguoti, neįmanoma pasiklysti, viskas lengvai surandama, nėra jokių nereikalingų funkcijų.

Kaina

Programėlė, žinoma, kaip ir dauguma, skelbiasi esą nemokama. Tačiau vėliau paaiškėja, kad kai kurios funkcijos yra mokamos. Jūs galite “boost’inti” savo profilį už $ 1,99, t.y. padaryti jį labiau matomu. Taip pat galite įsigyti vieną iš dviejų prenumeratų:

A-List Basic        Mėnuo $7.95 /mėn   3 mėnesiai $6.35/mėn   6 mėnesiai $3.95/mėn

A-List Premium  Mėnuo $24.90 /mėn   3 mėnesiai $22.90/mėn   6 mėnesiai $19.90/mėn

Taigi, kaip ir visada, ilgiausią narystę galite įsigyti pigiausiai.

Įvairovė

Okcupid pažinčių programėlė yra ypatinga tuo, jog čia galima užpildyti išties daug informacijos apie save ir pagal tai yra atrenkami atitinkami “match’ai” būtent jums. O rinktis tikrai bus iš ko, kadangi programėle naudojasi per 50 milijonų vartotojų visame pasaulyje. Vartotojai čia ieško visko, nuo ilgalaikių santykių, vienos nakties nuotykių iki paprastų draugysčių ar bendraminčių bendravimo.

Nariai

Narių yra įvairių, tiek gejų, lesbiečių, biseksualių, trans, tiek heteroseksualių. Pagal statistiką programėle naudojasi 35% moterų ir 65% vyrų. Galbūt savo populiarumu Lietuvoje Tinderio šį programėlė ir nelenkia, tačiau ją tikrai vertėtų išbandyti.

Saugumas

Programėlė atrodo 100% saugi kalbant apie mokėjimus. O narių kaip ir visur gali pasitaikyti visokių, todėl vertėtų atsargiai susitikinėti su asmenimis iš interneto. Kaip yra sakoma – atsarga gėdos nedaro.

Ar OK Cupid tinka Jums?

Jeigu esate išties išrankus ir Jums labai rūpi Jūsų partnerio/-ės tam tikro s pažiūros, vertėtų išbandyti OK cupid programėlę ir pilnai atsakyti į visus anketoje pateiktus klausimus. Tai laiko užims, tačiau galbūt taip susirasite savo gyvenimo meilę?

Kaip jau buvo minėta, programėle naudojasi įvairūs žmonės, o ieško įvairių pažinčių: ilgalaikių santykių, sekso, draugysčių.

Tad pirmyn – registruokitės jei to dar nepadarėte!

Parašykite komentarą