Gayline.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Nemokamos funkcijos;
  • Galimybė pasirinkti iš kelių dizaino temų;
  • Nemaža funkcijų ir skilčių įvairovė;

Minusai:

  • Puslapis yra mirštantis
  • Dizainas pasenęs ir neprisitaikantis prie mobiliųjų įrenginių;
  • Nėra galimybės pašalinti anketą (reikia rašyti administracijai, kad pašalintų);
  • Painokas anketos redagavimas

Apie ką puslapis

Gayline.lt yra vienintelis, bene seniausias Lietuvoje ir dar mažumėlę gyvas, portalas skirtas LGBT žmonėms susipažinti. Čia galima ne tik bendrauti, bet ir skaityti straipsnius, dalyvauti apklausose ar diskusijose LGBT tematika. Renginių skiltyje galima rasti LGBT renginių. Užsiregistravusieji žmonės atrodo intelektualūs, ieškantys bendraminčių arba antros pusės. Ne paslaptis, kad portalo vartotojai, tiek vyrai, tiek moterys, dažnai čia rasdavo, o galbūt vis dar randa sau antras puses.

Kaip bebūtų gaila, portalas yra mirštantis, dizainas neatnaujinamas daugybę metų, neprisitaikantis prie mobiliųjų įrenginių. Manoma, kad būtent dėl šios priežasties LGBT žmonės vis mažiau lankosi šiame portale, vis tik mobiliesiems įrenginiams portalai turėtų teikti pirmenybę.

Kaina

Portalas yra nemokamas, tačiau už kai kurias funkcijas gali tekti susimokėti.

Pvz: Nario užblokavimas metams – 0,29 €

Blogo anketos įvertinimo ištrynimas – 0,29 €  

Galimybė įkelti daugiau nuotraukų  – 0,58€ ir t.t.

Įvairovė

Puslapis tikriausiai išsiskiria tuo, kad jis yra tarsi antikvaras ir į jį vis dar susirenka nedidelė Lietuvos LGBT žmonių bendruomenė.

Klientų aptarnavimas

Skiltyje Kontaktai yra nurodytos puslapio komandos anketos, taip pat yra el. Paštas.

Nariai

Narius, beabejo, sudaro homoseksualių žmonių kontingentas. Galbūt pasitaiko ir koks heteroseksualus smalsuolis, norintis labiau pažinti LGBT pasaulį. Paprastai vienu metu prisijungusių narių nėra daug (apie 20-50). Per dieną puslapis sulaukia apie ~5000 prisijungimų.

Saugumas

Kai funkcijų kainos nurodytos litais, o footer’yje puikuojasi 2015 metai, tai vargu ar apie saugumą ir jo dabartinius reikalavimus galima kalbėti.

Mobili versija

Tokios nėra. Ir nepanašu, kad bus

Ar Gayline.lt tinka jums?

Gayline.lt Jums tinka jeigu esate homoseksualus, jeigu naudojatės tik kompiuteriu ir jei norite pasigrožėti antikvariniu web dizainu. Kaip bebūtų gaila, Lietuvoje alternatyvių puslapių, skirtų tik LGBT visuomenei, nėra, todėl tenka tenkintis būtent šiuo variantu.

Tačiau skubu paminėti, kad jeigu ieškote pažinčių homoseksualiam seksui, tuomet puikiai pasitarnaus ir www.pazintysxxx.com – ten jokių tabu nerasite.

6 komentarai apie “Gayline.lt”

Parašykite komentarą