Eskimi.com

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Registracija galima per facebook ar google;
  • Šviesus pažinčių svetainės dizainas.

Minusai:

  • Puslapis nepilnai išverstas į lietuvių kalbą;
  • Kai kurios funkcijos neveikia arba yra neužbaigtos;
  • Vos baigus registraciją į Jūsų anketą pradeda plūsti kitų pažinčių internetu puslapių reklama.

Apie ką puslapis

Šis puslapis yra skirtas jaunimui. Juo gana lengva naudotis. Jame yra tik pačios reikalingiausios funkcijos, kurios reikalingos pažinčių svetainei. Vos užsisiregistravus, jūs iš karto galite susirašinėti su kitais nariais. Eskimi.com pažintys siūlo jums ir keletą žaidimų, kurių dėka jūs greičiau susirasite sau porą. Žaidimai yra labai paprasti, juos turi ir kiti portalai, tai būtų “match”, klausimynas ir “love duel” žaidimai. Juos žaisti galėsite visiškai nemokamai.

Kaina

Tiek registracija, tiek ir puslapio paslaugos yra visiškai nemokamos. Puslapis siūlo įsigyti VIP narystę bei virtualios tinklapio valiutos “monetų”. Pabandžius įsigyti, ekranas užtemsta ir daugiau jokios informacijos nematome.

Įvairovė

Šiame nemokamame pažinčių portale jūs galite ne tik susirašinėti, bet ir tapti draugais su kitais nariais. Šiek tiek panašu į socialinį tinklapį. Taip pat turėsite galimybę bendrauti su nariais iš viso pasaulio.

Klientų aptarnavimas

Galimybės susisiekti su pažinčių portalo jaunimui administracija nėra.

Nariai

Skelbiame, kad tinklapyje yra daug narių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių, bet atsidarius online skiltį, matome tik apie 10 prisijungusių narių. Sunku pasakyti ar tai tikri nariai, ar puslapio “botai”.

Saugumas

Galime teigti, jog puslapis nėra saugus, apie tai iš karto rašoma naršyklės viršuje, bet to jūs nuolat gausite žinučių apie tinklapius suaugusiems iš kitų portalo narių, gali būti, kad tinklapio politika tai toleruoja.

Mobili versija

Yra galimybė atsisiųsti mobiliąją aplikaciją bei naudotis mobilia versija, tačiau jos ne visai gerai funkcionuoja.

Ar Eskimi.com tinka man?

Mes nuoširdžiai siūlome pasirinkti kitą pramogų tinklapį, kadangi šis nėra saugus ir vėliau galite nukentėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *