Flirtas.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Paprasta ir intuityvi registracija;
  • gera mobili programėlė
  • nemokamas

Minusai:

  • nėra vartotojų administravimo;
  • kažkoks vaikiškas dizainas;

Apie ką puslapis

flirtas.lt ne taip jau ir senai atsiradusi svetainė. Vos tik ji atsirado, daugelis gužčiojo pečiais: svetainė neturi jokio išskirtinumo, truputi vaikiška ir žengia į jau užpildytą rinką, bet flirtas.lt sugebėjo atrasti savo vartotoją. Gal prie to prisidėjo didelis reklaminis biudžetas ir glaudus bendradarbiavimas su LNK grupe. bet flirtas.lt nėra tučias puslapis.

Kaina

flirtas.lt gali naudotis nemokamai, arba susimokėjęs nedidelė 5,99 eur mokestį mėnesiui gali naudotis ne be apribojimų. VIP narystėsuteikai varototjui nedidelius pranašumus prieš paprstus varotojus. Galėsite žaisti greituką, matyti kada nariai buvo prisijungę, naršyti nemokamai ir panašiai. Nematysite reklamos 🙂

Įvairovė

flirtas.lt tai svetainė kurioje yra įvairių amžiaus, finansinio ir emocinio narių. Bet kad ir kaip norėtume išskirti kažkokį nario portretą, mums nesigauna. Toks jausmas kad čia daugiausiai lankosi ~18 metų publika, kuri dar neturi pinigų nusipirkti narystę pazintysxxx.com, nepritapo draugas.lt . Grubiai tariant, flirtas.lt susirinko tuos narius kurie buvo neapsiprende į kokias pažintis jiems eiti.

Klientų aptarnavimas

Galime pasakyti kad klientų aptarnavimas yra. O ar jis dirba ir kaip dirba, sunku pasakyti. Kreipemes nurodytu paštu dėl keletos narių bendravimo, bet atsakymo nesulaukėm (nors parašyta kad atsakyma gausite per 48val). susidaro įspūdis, kad svetainė milkinama, stengiamasi viską automatiuoti ir kuo mažiau rūpintis. gavus spaminę žinutę su nuoroda į kitas svetaines, jos net neištinamos, o tai turbūt ženklas, kad nelabai administracija domisi svetainės reputacija.

Nariai

Sunku kažką pasakyti. Iš puslapio lankomumo atrodo kad pastoviai prisijungusių narių turėtų būti bent 1000 tai tikrai. Bet kažkokio bendravimo pasigedom. . Norėtųsi kažko daugiau. Bet paieskojus ilgiau galima susipažinti, o to čia ir ieškoma.

Saugumas

Svetainė saugi, jei saugote savo duomenis ir žinote kaip veikia internetas:) Vienintelė nesaugi vieta susirašinėjimai. Paprašius papildyti tel sąskaitą, -žmonės į ją atsiliepdavo ir po savaitės, kas parodo jog puslapio administracija nelabai rūpinasi savo narių saugumu.

Mobili versija

Tiek mobili versija tiek mobili flirtas programėlė yra be priekaištų, bet ir be išskirtinumo.

Ar flirtas.lt tinka jums?

Flirtas tinka visiems. Jeigu jūs ieškote draugiškų pokalbių, susirašinėjimų, mėgstate internetines pramogas, ilgus susirašinėjimus – tai flirtas tikrai Jums patiks.

5 komentarai apie “Flirtas.lt”

Parašykite komentarą