5 Frazės, kurias jis nori girdėti sekso metu

Vienas iš dalykų, kurį sekso metu be išimties mėgsta visi vyrai – nešvankus kalbėjimas. Dalykas, kuris daugeliui moterų yra labai sunkus, nes jos jaučiasi nepatogiai kalbėdamois su savo vyru nepadoriai net sekso metu. Jei priklausote šiai kategorijai, šis tekstas skirtas jums.

Visų pirma, užuot leidę savo gėdai neleisti jums nešvankiai kalbėtis su savo partneriu, būtų gerai pagalvoti, kiek linksmybių taip elgdamasi jam suteiksite. Visi vyrai turi silpnybę nešvankiom kalbom ir, priešingai nei jūs manote, jie nepavadins jūsų bloga, jei sekso metu jam šnabždėsite keletą tokių frazių. Žemiau rasite penkias iš jų. Jas galite be baimės pasakyti savo meilužiui tuo metu, kai jis yra jūsų viduje. Nebijokite, sekso tikrai nesugadinsite, o tik padidinsite aistrą

 1. Tu esi geriausia, ką turėjau
  Suteikęs jam geriausio meilužio titulą, kurį kada nors turėjai, tikrai leisi jam pasijusti tikru eržilu. Net jei tai netiesa (tikriausiai ne), jis patikės ir didžiuosis savo pasirodymu. Tai reiškia, kad toliau jis atiduos viską, kad tik vėl pakartotų nepamirštamą seksą
 2. Tavo penis veda mane iš proto
  Vyras, sulaukęs komplimentų dėl savo penio, yra laimingas žmogus. Jei šitaip pagirsite jo penį, jis dar labiau atsistatys ir pakels jus taip, kaip niekada neįsivaizdavote.
 3. Nuo tavęs aš visa sudrėkusi
  Arba dar geriau, jei pasakysite jam, kad tokia sudrekusi, kad net varva. Ši frazė jį užves, nes, viena vertus, jis įsivaizduos, kad tu dėl jo dręgna, kita vertus, jausis seksualus. Ir kai tai atsitiks, jis padarys viską, ko reikia, kad užgesintų ugnį jūsų viduje.
 4. Tavo penis tobulas
  Čia kalbame apie anatominį komplimentą. Tai frazė, kurią turėtumėte pasakyti, kai jis jau yra jūsų viduje, kad pajustų, jog jo penis yra tokio dydžio ir formos, kokio reikia jūsų putytei.
 5. Mano putė priklauso tau
  Ir svarbu sakyti „PŪTĖ“, o ne „katytė“ ar koks kitas mažybinis žodelis. Taip jo akyse atrodysite dar karštesnė. Ši frazė leis jam pasijusti jūsų valdovu ir šeimininku.

Dabar, kai turite šias pagrindines frazes savo arsenale, galite be baimės jam šnabždėti, kurios ar kurios iš jų jums išeina lengviausia. Nedvejokite ir nepamirškite, kad jie tikrai jį nepaprastai sujaudins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *