Antrapuse.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Nesudėtinga registracija;
  • Galima jungtis per Facebook;
  • Daug nemokamų funkcijų;
  • Šviesus ir paprastas dizainas;
  • Paprasta naudotis visomis funkcijomis, aiškus išdėstymas;

Minusai:

  • Puslapyje trūksta veiksmo ir narių aktyvumo;
  • Klientų aptarnavimas tik el. paštu;

Apie ką puslapis

Antrapuse.lt yra labiau rimtos pažintys, nei vienadieniai susitikimai. Čia nariai ieško rimtų santykių. Jie skelbiasi kaip didžiausias rimtų pažinčių portalas. Dauguma portalo narių yra žmonės virš trisdešimties metų. Portalas skelbia, kad jų nariai yra tik brandūs ir rimti žmonės. Galime drąsiai teigti, kad antapuse.lt yra skirta gyvenimo partnerio paieškoms. Puslapyje galima rasti diskusijų skiltį, čia narai gali kelti savo skelbimus ar tiesiog pamastymus į kuriuos gali atsakinėti kiti žmonės. Antrapuse.lt taip pat turi ir renginių skiltį, kur skelbiami bendruomenės susibūrimai ar tiesiog organizuojamas gero laiko praleidimas.

Daugelis Tnder vartotojų beveik neskaito tos trumpos papildomos informacijos. o tiesiog pasirenka kokiu atstumu domina aplink esantys nariai, kokio amžiaus ribos, ir tiesiog “eina” per visus profilius.

Kažkada tokios programės buvo itin populairios tarp jaunimo, bet dabar juose daug vyresniu žmonių.

Kaina

Tik užsiregistravę, jūs galite naudotis beveik visomis puslapio paslaugomis nemokamai apie tris savaites. Vėliau teks pirkti abonementą.
1 mėnesis – 4.99 EUR
3 mėnesiai – 9.99 EUR
6 mėnesiai – 14.94 EUR

Įvairovė

Puslapis kol kas nelabai turi kuo išsiskirti. Nebent keliomis papildomomis funkcijomis kaip anketos paryškinimas. Už šį malonumą jums reikės sumokėti 0,29 EUR per dieną. Apmokėti galima elektronine bankininkyste arba Paypal.

Klientų aptarnavimas

Jis galimas tik susisiekus elektroniniu paštu. Puslapyje nerašoma ar jis galimas 24 valandas per parą ar tik darbo laiku ir dienomis.

Nariai

Susidaro įspūdis, kad visi portalo nariai yra išsilavinę, apsiskaitę ir brandūs žmonės. Neradome kiek registruotų narių turi puslapis. Vienu metu prisijungusiųjų yra apie 100-200 narių. Vyrų ir moterų skaičius yra beveik vienodas. Galite bendrauti su nariais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, paieškoje reikia nustatyti atitinkamą filtrą.

Saugumas

Puslapis atrodo tikrai saugus ir patikimas. Apie tai galima spresti pabendravus su portalo nariais, visi draugiški ir malonūs. Toks jausmas, kad visi čia labai nuoširdūs ir nelinkę vienas kitam kenkti ar įžeidinėti.

Mobili versija

Antra pusė turi mobiliąją versiją, todėl ieškoti naujų pažinčių galėsite, bet kur ir bet kada. Jums tik reikės mobilaus telefono ar planšetės. Šiais laikais tai jau nieko nebestebina.

Ar antrapuse.lt tinka jums?

Atsibodo trumpalaikiai pasimatymai? Jūs jau esate išsilakstę? Norite kažko ramesnio ir sėslesnio bei daugiau nei vienos nakties nuotykio? Jums tikrai vertėtų čia užsiregistruoti. Galėsite diskutuoti jus dominančiomis temos, dalyvauti susitikimuose, o gal ir rasti savo gyvenimo meilę.

6 komentarai apie “Antrapuse.lt”

Parašykite komentarą