Apgavystės pažinčių svetainėse ir kaip jų išvengti

Apgavystės pažinčių svetainėse yra gana įprastas dalykas. Vieni meluoja savo amžių, kiti meluoja apie savo šeimyninę padėtį, kiti pagražina savo išvaizdą, o dar kiti stengiasi Jus apvogti. Pavogti Jūsų elektroninius duomenis, Jūsų tapatybę ar šiaip apvogti.
Štai keletas bendro pobūdžio patarimų kaip apsaugoti save ir neprarasti pinigų:

 1. Patikrinkite svetainės patikimumą ir saugumą. Prieš registruodamiesi ar pateikdami asmeninius duomenis, patikrinkite, ar svetainė naudoja saugias ryšio priemones (https protokolas), ar yra naudojamas duomenų šifravimas ir ar svetainėje yra nuoroda į privatumo politiką.
 2. Nenaudokite lengvai atspėjamų slaptažodžių. Naudokite stiprius slaptažodžius, kuriuos sudaro ne mažiau kaip 8 raidės, skaičiai ir simboliai, kad būtų sunkiau juos atspėti.
 3. Nedalinkite asmeninių duomenų. Nedalinkite savo asmeninių duomenų, tokio kaip el. pašto adresas, telefono numeris ir adresas, su nežinomais asmenimis ar svetainėmis, kurios gali būti sukurtos tik tam, kad surinktų šiuos duomenis ir naudotų juos neteisėtai.
 4. Nesinaudokite viešais kompiuteriais. Venkite naudoti viešus kompiuterius, kad prie jų būtų prijungtas jūsų asmeninis informacija. Priešingu atveju, galite būti lengviau pažeidžiamas, nes vieši kompiuteriai dažnai nėra tinkamai apsaugoti.

O štai keletas patarimų bendraujant su merginom iš pažinčių svetainių. Tai asmeniniai patarimai, nes teko daug kartų susitikti su bandymais sukčiauti, pinigų viliojimais ir pnš:

Niekada nepervedinėkite tiesiogiai pinigų už nuotraukas, video ar webseksą. Tai turbūt pati populiariausia apgaudinėjimo schema. Tai populiaru tarp sukčių dėl to kad:

 • Nukentėjusysis nesikreips į policija, juk visgi gėda eiti į policiją ir parašyt skundą, kad prašėt atsiūst nuotraukas už pinigus;
 • Paprastai prašoma nedidelė suma (kaip avansas) tai daroma norin apsidrausti, nes baudžiamoji byla keliama tik nuo 150eur;
 • Dažnai nurodomos net ne merginų sąskaitos, o tarkim “brolio”, “kolegos”, taip stengimasi suklaidinti policiją,
 • Policija neturi daug patirties ir noro aiškintis su nusikaltimais internete iki 100eur

NIEKADA nemokėkite avanso grynais

 • Jiegu jau tariatęs del sekso susitikimo už pinigus, NIEKADA nepasimaukite ant tokio susitarimo, kad štai ateis mano draugas, perduokite jam pinigus ir jis jums pasakys kur užeiti. Tai 100% apgavystė. Vos tik paduosite pinigus, būsite nukreipti į neegsituojantį butą  ir galėsite skambinti į durų skambutį. Tokiu atveju Jūs net negalėsite kreiptis į policiją, nes patys padavėt savo pinigus nepažystamam žmogui. Ir neturite net liudininkų. Net jei ir kreipsitęs į policiją, tai žmogus pasakys, kad jūsų nepažysta ir tiek žinių;
 • Niekada nepaduokitę ir pinigų prieš seksą merginom. Padavus pinigus, visada atsiranda tikimybė, kad prieš seksą, merginai paskambins draugė ir praneš, kad atsitiko nelaimė ir jai reikia skubiai išeiti. Tokiu atveju kad atgausite pinigus irgi šansai nedideli. 
 • Dar dažnai tokiu atveju naudojama schema, kad Jūs nueisite į dušą, ir kol prausitęs, mergina išeis namo, o Jūs liksite nežaystam bute vienas
 • Kartais jeigu susitarėt su mergina pasivažinėt, mergina gali paprašyt užvažiuot į degalinę ir gavusi jūsų avansą nueis prie jos laukiančių draugų;

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *