Kaip atpažinti neištikimybę

Neištikymybė yra gili ir dažnai kontroversiška tema. Ji gali sunaikinti pasitikėjimą, sukelti emocinę traumą ir sugriauti šeimas. Daugelis žmonių laiko neištikimybę blogu elgesiu, nes ji gali sužadinti didelį skausmą ir neigiamai paveikti visus, susijusius su šiais santykiais. Tačiau yra atvejų, kai žmonės žiūri į neištikimybę iš kitos perspektyvos. Kai kurie argumentuoja, kad tai gali atverti galimybę naujoms patirtims, praturtinti gyvenimą ir padėti asmeniniam augimui. Taip pat teigiama, kad nuotykiams už santykių ribų galima suteikti šiek tiek įkvepimo arba pagerinti esamus santykius. Tad kaip gi atpažinti neištikimybę? Neateisi ir tiesiai švieisiai nepaklauasi “ar tu mane neištikimas?“ Tad pateiskime keletą neištikimybės ženklų. Tik nepulkite iš karto svaidytis kaltinimais, jei kažką pastebėjote pas save santykiuose. Vienas ar keletas ženklų tai dar ne joks įrodymas.

 1. Jis slepia savo mobilųjį telefoną.
  Pirmasis požymis, kuris atrodo įtartinas, yra tai, kad jūsų partneris staiga pradeda nepalikti telefono ar keompiuterio, pakeičia slaptažodį.
 2. Jo seksuliniai troškimas mažėja.
  Jei pastebėsite, kad jo potraukis seksui sumažėjęs, galbūt turėtumėte susirūpinti. Jei partneris pradeda šaltai elgtis, atsiranda atstumas tarp jūsų santykių arba pradeda atsisakyti fizinio artumo, tai gali būti ženklas, kad kažkas keičiasi. Bet kokiu atveju tai kelia susirūpinimą dėl santykių, nors tai gali būti ir dėl kitų veiksnių, pavyzdžiui, jis išgyvena stiprų stresą arba yra priblokštas dėl jūsų santykių rutinos.
 3. Staigus dėmesio pokytis kitam žmogui:
  Jei pastebi, kad partneris pradeda skirti daugiau laiko ir dėmesio kažkam kitam, ypač jei tai įvyksta staiga, tai gali rodyti, kad tavo partneris yra neištikimas.
 4. Jam nerūpi dalykai, kurie jį domino anksčiau.
  Kitas ženklas, dėl kurio turėtumėte susirūpinti, yra tai, kad jis pradeda nesirūpinti dalykais, kurie kažkada buvo svarbūs. Pavyzdžiui, jei jūsų šeštadienio vakaras buvo vienas geriausių savaitės laikų jam (jai) ir staiga jis (jai) neprieštarauja, jei pasiliksite. Arba jei yra kokių nors jūsų įpročių, kurie anksčiau jį/ją vargino ir staiga jam/jai visai nerūpi.
 5. Nepaaiškinami šeimos pokyčiai:
  Staigus pokytis partnerio požiūryje į šeimos reikalus, vaikus arba bendrą gyvenimą gali rodyti, kad kažkas nejauku.
 6. Pasikeitimai jūsų bendrame gyvenime:
  Staigus pokytis partnerio darbo tvarkaraštyje, dažni atostogų reikalavimai, nepaaiškinami ilgi pasilikimai darbe arba nuolatinis nesutikimas bendrai veiklai gali rodyti problemas šeimoje

Žinoma, nė vienas iš šių ženklų dar nereiškia, kad jūsų partneris Jums neištikimas. Svarbu stebėti jo elgesį, kad iš daugelio veiksnių nuspręstume, ar yra pagrįstų priežasčių nerimauti, ar ne. Ir atsiminkite, visada tiesa paaiškėja , tad anksčiau ar vėliau Jūs vską sužinosite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *