Kodėl gali nepasisekti pažinčių svetainėje? Pagrindinės klaidos

Tikriausiai jus domina vienos nakties nuotykiai. O galbūt norite paįvairinti ir paaštrinti savo seksualinį gyvenimą naujomis patirtimis? Sudalyvauti erotiniame vakarėlyje ar svingerių orgijoje?

Šiais laikais tokie dalykai yra it ranka pasiekiami – jums tereikia nemokamai užsiregistruoti vienoje iš svetainių: www.pazintysxxl.lt arba www.pazintysxx.lt

Tačiau skubame užbėgti įvykiams už akių ir norime jus nuoširdžiai perspėti dėl kelių esminių klaidų, kurias daro kai kurie vyrai ieškantys sekso partnerių.

Pirmas įspūdis

Profilio nuotrauka – privalomas atributas. Didžiajai daugumai merginų ir moterų net nekils ranka atrašyti vyrui kuris neturi profilio nuotraukos. Prie tos pačios klaidos galime priskirti ir lytinių organų nuotraukas. Nors svetainėse pazintysxxl.lt ar pazintysxx.lt pagrindinėje profilio nuotraukoje nepamatysite lytinių organų, tačiau vyrai įsigudrinę savo pasididžiavimus siųsti prisegtuke. Nedarykite to jeigu su mergina dar nebendravote! Nesvarbu ar jūs abu ieškote tik vienos nakties nuotykio ar ne, tačiau toks vyro žingsnis kaip mat atbaidys potencialią partnerę.

Vertėtų pradėti nuo mandagaus prisistatymo, galbūt ir su nedideliu humoro prieskoniu. Nepulkite iš karto klausti apie seksą – juk kai sutinkate moterį bare, klube ar pan. Neklausiate moters ar ji mėgsta oralinį sexą? 

Truputėlis kantrybės ir jūsų dialogas greitai pasisuks flirto link!

Neignoruokite profilio informacijos

Pazintysxxl ir Pazintysxx portaluose yra plačios galimybės papildyti savo profilį. Galite pažymėti kokiu tikslu čia esate, ko ieškote, kas domina, ką mėgstate. Taip pat galite pažymėti ar suteiktumėte paramą ir ar priimtumėte ją. Papildomoje informacijoje galite dar šį tą pridėti. Stipriai rekomenduojame skaityti vartotojų profilio informaciją. Įsivaizduokite, galbūt mergina yra pažymėjusi, kad jos parama nedomina, o jūs ją siūlote! Tai gali virsti į visišką nesusipratimą ar net kivirčą.

Mokėkite atsitraukti

Jūs įdėjote visas pastangas į pokalbį, buvote mandagus ir nuoširdus? O galbūt padarėte klaidą ir ėmėte siūlyti primygtinai susitikti, nors mergina išreiškė nenorą? Atsitraukite. Galbūt tai įžeidė jūsų ego, tačiau teks šį kartų kąsnį nuryti ir pamiršti. Yra geras posakis: per prievartą mielas nebūsi.

Svetainės Pazintysxxl.lt ir Pazintysxx.lt yra pačios populiariausios suaugusiųjų pažinčių svetainės Lietuvoje. Čia šimtai tūkstančių narių ieško sekso ir romantinių nuotykių. Todėl net neabejokite, kad susirasite savo ištrinktąją simpatiją ir galbūt ne vieną!

Parašykite komentarą