Lubrikantas

Lubrikantas – tai medžiaga, naudojama lytinių santykių metu trinčiai sumažinti ir diskomfortui pašalinti. Lubrikantas dažniausiai naudojamas tarp dviejų partnerių vaginaliniam ar analiniam seksui, tačiau jį galima naudoti ir vienam arba su sekso žaisliukais.
Lubrikantas taip pat gali būti vadinamas lubrikantu, sekso lubrikantu arba asmeniniu lubrikantu.
Daugiau apie lubrikantą
Lubrikantų yra įvairių rūšių – nuo dilgčiojančių iki skanių. Jie gali būti vandens, aliejaus arba silikono pagrindo. Tačiau naudojant prezervatyvus svarbu vengti aliejaus pagrindo lubrikantų, nes jie gali suardyti lateksą, todėl padidėja tikimybė, kad prezervatyvas plyš. Silikoninius lubrikantus kartais saugu naudoti su lateksu, tačiau svarbu patikrinti pakuotę, kad įsitikintumėte. Silikoniniai lubrikantai taip pat neišgaruoja kaip vandens pagrindo lubrikantai, nors jų negalima naudoti ant silikoninių žaislų. Yra net lubrikantų, kurie gali būti naudojami kaip masažo aliejus, skirtas preliudijai.
Prieš pirkdami pasidomėkite apie kai kuriuos lubrikantus internete arba vietinėje suaugusiesiems skirtoje parduotuvėje ir visada būtinai perskaitykite etiketes bei išsirinkite tai, kas jums labiausiai tinka.

Parašykite komentarą