OkCupid pažinčių svetainė ir programėlė

OkCupid buvo įkurtas 2004 metais trims bendraminčiams: Christian Rudder, Max Krohn ir Chris Coyne. Jie visi buvo Harvardo universiteto baigęs studentai ir kartu sukurė OkCupid kaip savo baigiamojo darbo projektą. Nuo to laiko OkCupid tapo viena iš populiariausių internetinių pažinčių svetainių pasaulyje. 2011 metais OkCupid buvo įsigytas „Match Group” („Match.com“, „Tinder”, „Hinge”, „PlentyOfFish” ir kt.) kompanijos.

OkCupid yra populiarus pažinčių portalas dėl įvairių priežasčių. Štai keletas svarbiausių privalumų ir trūkumų, taip pat galimų ateities perspektyvų.

Pliusai:

  1. Nariai gali užpildyti išsamius anketos klausimynus, kad būtų suderinti su tais, kurie turi panašius pomėgius ir pageidavimus.
  2.  Svetainė yra nemokama, tačiau taip pat yra mokamos funkcijos, kurios suteikia daugiau galimybių susirasti tinkamus partnerius.
  3.  OkCupid yra labai populiarus, todėl yra didelė naudotojų bazė, taigi yra daugiau galimybių susirasti tinkamą partnerį.
  4.  Svetainės naudotojų profilis yra daugiau nei tik nuotraukos, taigi yra daugiau informacijos apie kiekvieną asmenį, padedanti padidinti derinimo tikimybę.
  5.  OkCupid yra nesudėtingas ir lengvai naudojamas, todėl tinkamai orientuotiems naudotojams nesukelia jokių sunkumų.

Minusai:

  1. OkCupid nėra puikus, kai kalbama apie saugumą. Yra gana daug apie svetainę skambinančių pasakojimų apie sukčiavimą, phishingo ir kitus neigiamus dalykus.
  2.  Svetainėje yra daugybė profilų, kurie yra nenaudotojai arba netikri, taigi reikia būti atsargiems ir išmokti atpažinti tokius profilius.
  3.  Kartais derinimo algoritmai gali būti netikslii, nes net ir patikimai atsakymai į klausimus ne visada pateikia pilną vaizdą apie asmenį.
  4.  Vienas iš pagrindinių trūkumų yra tai, kad svetainės naudotojai gali būti linkę per daug remtis matematika, o ne savo instinktais ir jausmais, todėl partnerystė gali nepavykti dėl per daug formalių derinimo kriterijų.

Galimos ateities perspektyvos:

OkCupid ateityje gali tapti dar populiaresnis, ypač jei bus padidinti saugumo ir privatumo standartai. Svetainė taip pat gali pradėti naudoti naujas technologijas, pvz., dirbtinio intelekto, kad pagerintų derinimo tikimę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *