Seksas gyvai internetu

Seksu mes užsiimame visi. Vieni tai daro dažniau, kiti rečiau, o treti beveik išvis juo nesimėgauja. Įprastas seksas mums visiems yra normalus reiškinys, apie jį dažnai kalbame, darbe, namuose ir draugų kompanijose. Daug informacijos apie jį mes galime rasti internete. Kiekvieną dieną interneto platybėse atsiranda tūkstančiai straipsnių su patarimais kaip pagerinti sekso kokybę ar kaip vėl įžiebti aistrą miegamajame. Iš esmės daug jų yra vienodi ir panašūs, bet informacija juose yra teisinga, bent jau daugumoje iš jų. 

Tokiais dalykais domisi žmonės, kurie turi antrąsias puses arba šeimas. Kai kurie žmonės yra vieniši, turi bendravimo problemų arba yra tokie užimti, kad neturi laiko ieškoti naujų pažinčių ir vaikščioti į aklus pasimatymus. Išeitis yra visada, tik reikia jos paieškoti. Internetinis seksas yra tikras pagalbininkas tokiems likimo nuskriaustiems žmonėms.

Aišku mums ir vėl iškyla klausimas nuo ko pradėti, kur ieškoti tokio sexo partnerio? Vien pirmasis šio žodžių junginio – internetinis seksas žodis jau jums pasufleruoja atsakymą. Partnerį tokiam seksui lengviausia susirasti internete, na nebent jau turite kokį draugą arba draugę, kuris pasirašo tokiai avantiūrai, tada nieko ieškoti nereikia…

Jei dar niekada nebandėte užsiimti tokiomis pramogomis, tai turbūt esate girdėję, kad jums reikės keletos šiuolaikinių technologijų stebūklų. Visų pirma tai veikiantis internetas, be jo šis seksas tikrai neįmanomas. Antras įrankis yra kompiuteris, galima naudoti ir telefoną, bet šiuo atveju kompiuteris bus tikrai patogesnis variantas. Juk matyti vaizdą dideliame ekrane yra žymiai smagiau, be to Jūsų rankos irgi turėtų būti laisvos. Trečias, bet tikrai svarbus dalykas yra internetinė vaizdo kamera, patikėkite su ja vaizdas tikrai geresnis ir visus reikalus galite atlikti žymiai patogiau. Galite ją pastatyti prie lovos, vonios kambaryje arba dar velniai žino kur. Pasitelkite fantaziją, nesivaržykite, toks seksas tikrai gali būti įdomus ir užvedantis, nebūtina sėdėti vienas priešais kitą ir tiesiog masturbuotis.

Dabar jau kai esate pasiruošę ir turite visą reikiamą įrangą reikia susirasti partnerį, su kuriuo galėtumėte mylėtis internetu. Yra keletas variantų, kaip tokį partnerį susirasti. Vienas yra mokamas, bet labai greitas ir efektyvus, antrasis nemokamas, bet reikės šiek tiek pasistengti.

Nemokamas – reikėtų užsiregistruoti erotinėje pažinčių svetainėje, tokioje kaip pazintysxxx. Ten rasite didžiausią vyrų ir moterų anketų skaičių visoje Lietuvoje. Susikūrę anketą ir patvritinę savo registraciją, eikite į paiešką ir raskite sau tinkamą partnerį. Pabendraukite su juo arba ja. Nesiūlykite iš karto jungtis kamerų ir pradėti mylėtis. Jūsų bendravimas gali užtrukti kelias dienas ar net savaites, kai jau pažinsite vienas kitą artimiau ir būsite pasirengę pereiti į kitą lygmenį, pradėkite savo sekso nuotykius per vaizdo kamerą. Kaip ir minėjome teks šiek tiek pasistengti, bet partnerį rasite ilgesniam laikui ir pats procesas bus žymiai malonesnis.

Mokamas – šis metodas skirtas tiems kas visiškai neturi nei laiko, nei noro skirti susirašinėjimams internete. Jums reikėtų susirasti svetainę, kurioje teikiamos tokios paslaugos. Iš pradžių pusnuoges merginas jūs matysite iš kart ir dar net nemokamai, tačiau jeigu jūs norėsite pikantiškesnių vaizdų, jums teks pereiti į privatų pokalbį su jomis. Tiesa už kiekvieną tokio intymaus pokalbio minutę jums teks sumokėti, kainos būna įvairiausios nuo kelių centų iki kelių eurų už vieną minutę intymaus pokalbio su mergina. Jūs taip pat turite galimybę save parodyti merginai, jei tik to norite. Galite išlikti ir inkognito ir bendrauti žinutėmis, Jūsų valia rinktis.

7 komentarai apie “Seksas gyvai internetu”

  1. Esame sutuoktiniu porele ir daznai pagalvodavom apie intern.seksa,per atstuma.Tad butu jau laikas tai iguvendinti 🙂

    1. Jei jums tiktu vyras su va kamera tai galim pabandyt. Jus mylite kartu, as jus stebiu ir masturbuoju iki orgazmo pries jus. Jus matot mane o as jus. Galim ir kitokius scenarijus sugalvot:)

      1. Man patinka matyti vyras smauka, aš vyras man patinka stebėti vyrus su dideliu kiaušinių ir bybis storas

  2. Siūlai web sexa ,uz karamele,jus sakot ką daryti,aš darau. Esu be kompleksu, gararntuoju patiks, daugiau info paštu ausra9944@gmail.com. rašo tik vyrai tik tie kurie konkrečiai žino ko nori. Vaikai ne apsisprendė nevarkite. Laukiu tikru vyru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *