Viskas ką Jums reikia žinoti apie svingerių vakarėlius

Galvojate, kad išbandėt viską, kas yra įmanoma monogaminiuose santykiuose ir dabar laikas žengti dar vieną žingsnį? Tyliai pafantazuojate, kad norisi išbandyti kažką naujo ir nebandyto? galbūt grupinį seksą arba svingeriavimą? Paklausėm jau patyrusių porų, ka jos galėtų patarti visiškiems naujokams.
Štai Jums keletas patarimų, kurie padės nesijausti nejaukiai.

Įsitikinkite, kad abu galvojate ir norite tai išbandyti:
Žinote kaip būna, tu svajoji apie vakarėlį jau keletą savaičių, o tavo antra pusė, galvoja, kad užsuks vienai kitai taurei ir lėksite kažkur kitur. Taip ir su svingerių vakarėliu – tu jau stovi be kelnių, o tavo antroji pusė nežino kur dėti akis, nes jai čia itin nejauku. Jeigu nors vienas žmogus kažkiek abejoja, geriau neikite!

Nustatykite aiškias taisykles, bet turėkite minty, kad taisykles galima keisti vakarėlio eigoje:
Taisyklės leis lengviau atsipalaiduoti ir išvengti dalies netikėtumų.Tarkim, nesinorėtų vienam kitą pamesti iš akių, nes juk čia vakarėlis.
Tebunie tai paprastos taisyklės, kaip pvz: “nesibučiuoti į lūpas” arba “jeigu kažką darome, tai darome kartu”, bet visada žinokite, kad taisykles galima keisti vakarėlio eigoje, bet jas keisti gali tik abu partneriai.

Pirmiausia išbandykite klubą ar vakarėlį, o tik paskui eikite į dviejų porų susitikimą:
Eidami į pirmą vakarėlį, jus nesate dėl nieko tikri 100%. Galbūt jūs išsigąsite, galbūt persigalvosite. Tokiu atveju jūs galėsite tiesiog nueiti pabendrauti su žmonėm, galėsite tiesiog išgerti kokteilį ir pasimėgauti vaizdais. Čia nebus jokių nepatogių akimirkų, juk tu atėjai tiesiog pasilinksminti.

Būk socialus:
Daugelis svingerių klubą įsivaizduoja arba kaip pysbalį, kur visi sukrite užsiema seksu, arba kaip į itin uždarą socialinę vietą, kur mylisi tik itin gerai vienas kitą pažystantys. Taip tikrai nėra. Svingerių klubai ar vakarėliai, tai tokie pat vakarėliai, tik čia žmonės atsipalaidavę ir nusiteikę seksui. Ir tai tikrai nereiškia, kad tu gali prieiti prie visiškai nepažystamo žmogaus ir nieko nereikia kalbėtis, jūs bėgsite mylėtis ( aišku taip gali nutikti). viskas prasideda nuo bendravimo, abipusių simpatijų, norų ir tt.

Ateikite į vakarėlį anksčiau:
Tai gali nuskambėti keistai, kas gi eina į klubą vos tik jam atsidarius? Bet anksčiau atėjus Jūs galėsite viską pamatyti dar neprasidėjus veiksmui, galėsite pakalbinti barmenus ar klubo sąvininkus. Atėje pirmi naujokai dažnai gali susipažinti ir pabendrauti su žmonėm, dar neprasidėjus veiksmui.

Nepadauginkite alkoholio:
Taip, alkoholsi atpalaiduoja, suteikia pasitikėjimo ir drąsos, tad vienas, kitas kokteilis nieko blogo nepadarys, bet nereikia prigerti. Atsiminkite, kad girti žmonės niekam nėra malonūs ar užvedantys ir su tokiais žmonėm niekas nenori mylėtis.
auksinė taisyklė: Niekas neina į svingerių vakarėlius pagerti, pagerti galima ir namuose, o į svingerių vakarėlius žmonės eina užsiimti seksu.

Nusistatykite lūkesčius:
Jeigu einate į svingerių vakarėlius, tai žinokite, čia kaip ir visuose kituose vakarėliuose, galite nesutikti Jums patinkančių žmonių. Niekas niekada Jums negarntuos 100% orgijų. Vakarėlis gali įsibegėti daug vėliau, nei jūs atėjote, tad būkitę kantrūs ir mėgaukitęs akimirka.

Tegu mergina rodo kelią:
Atsiminkite, jei jau jūs dviese atėjote į svingerių vakarėlį, Jūs jau laimėjote, Jau turite šansą pasimylėti su dar viena mergina, ne tik savo žmona. Tada neskubėkite, nestumkite savo merginos į jai nepatogią situaciją. Atsiminkite, svingerių vakarėliuose viskas priklauso tik nuo merginų. Jei ji pasakys NE, reiškias NE ir visos jūsų fantazijos gali sudužti per vieną sekundę.

Apsižiūrėkite, o tik tada nuspręskite:
Net jeigu jūs ir skaitėt apie tokius vakarėlius internete ar girdėjote iš draugų pasakojimo, tai nebūtinai bus, taip kaip jūs įsivaizdavote. Geriausia pirmą kartą atėjus į tokį vakarėli kurį laiką stebeti kitus. Ne nežiūrėkite į visus kaip koks iškrypelis, bet stebėkite, kaip žmonės elgiasi ir bendrauja. Pakalbinkite neutraliom temom ir taip pralaužkite ledus. Pasimylėti spėsite visada. Ir kaip žmonės sako, geriau truputi vėliau, nei niekada.

Norite sužinoti kur ir kada vyksta svingerių ar porų vakarėliai?
Prisijunkite prie pažintysxxx.com ir ten rasite visus, tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje vysktančius sekso vakarėlius

Parašykite komentarą