Vyro ir moters draugystė: Kodėl tai puikus dalykas

Draugystė tarp vyro ir moters yra dažnai diskutuojama tema, ypač tarp vyrų, kuriems tai atrodo panašu į Loch Neso pabaisos pasakojimą. Daugelis teigia, kad tai įmanoma, tačiau mažai kas iš tiesų tai patyrę.
Paprastai vyrų nuomonė yra tokia, jog negalima būti draugais su priešingos lyties atstovais, nes anksčiau ar vėliau viena iš šalių pradės jausti erotinius jausmus. Vis dėlto, mokslas yra pasisakęs ir pateikęs aiškią poziciją dėl tokios draugystės naudos.
Kalbant kitaip, jei jums pavyksta tapti draugais su priešingos lyties asmeniu, abu galite gauti naudos būdų, apie kuriuos anksčiau net negalvojote:
Pirma, bendravimas ir socializacija su priešingos lyties žmonėmis suteikia galimybę matyti jus dominančius ar jums rūpimus dalykus iš kitos perspektyvos. Tai gali būti susiję su jūsų emociniu ar socialiniu gyvenimu ar kitomis sritimis. Jei esate vyras, nėra nieko blogo pamatyti moteriškąją pusę (kurios jūsų draugai jums nesuteiks), o jei esate moteris, vyriškoji nuomonė tam tikrais klausimais tikrai gali būti naudinga.
Be to, bendraujant su priešingos lyties draugais, gerinate savo bendravimo įgūdžius. Kepenų su tos pačios lyties žmonėmis yra lengviau, todėl patirties dalijimasis, nesutarimai ar klausimų uždavimas priešingos lyties asmenims ypač padeda lavinti dialogo talentą.
Dar vienas dalykas, ypač svarbus vyrams, yra tai, kad kalbėdami apie savo problemas su moterimis, jie gali atsiversti labiau. Vaikinai ne taip lengvai išsako jausmus vieni kitiems, bet kalbėdami su merginomis jiems tai lengviau. Ir, žinoma, jausmų išreiškimas garsiai visada yra geras dalykas.
Palikau paskutinį punktą į pabaigą, kuris daugeliui iš jūsų bus svarbus. Vaikinas, kuris bendrauja su moterimis, ir moteris, turinti vyriškų draugų, gali lengvai užmegzti naujas romantines pažintis. Pavyzdžiui, jei moteris pakankamai jus mėgsta, kad laikytų draugu, ji mielai jus pristatys savo draugėms ir pasakos apie jus geriausius dalykus. Taigi per draugystę jūs taip pat užmegsite pažintis, o ji „reklamuos” jus savo draugėms. Tas pats galioja, jei esate moteris ir turite vyrišką draugą – jis pristatys jus geriausiems savo bendrovės jaunikams!

Taigi, kitą kartą, kai sakysite, kad draugystės tarp vyro ir moters nėra, geriau pagalvokite dar kartą, nes, bet kuriuo atveju, naudos yra daug!

Parašykite komentarą