3 dalykai, kurių neturėtumėte sakyti pažinčių svetainėje

Bendra taisyklė, kai bendraujate su kažkuo per pažinčių svetainę, yra būti savimi. Reikėtų atvirai reikšti savo mintis, nedrovėtis rodyti tiek teigiamų, tiek neigiamų savybių ir, galiausiai, parodyti kitai pusei, koks žmogus esate. Juk, jei viskas susiklostys sėkmingai ir iš flirto pereisite prie santykių, anksčiau ar vėliau jūsų tikroji asmenybė bus atskleista, tai kam slėptis?
Tačiau, nesant taisyklei be išimčių, šiandien kalbėsime apie tris dalykus, kurių niekada (bet niekada) neturėtumėte sakyti žmogui, su kuriuo neseniai susipažinote sex pažinčių svetainėje. Nebent norite sugriauti nuomonę, kurią jis ar ji susidarė apie jus:
Aš desperatiškai ieškau santykių Gerai, turbūt tiesiai taip ir nesakytumėte, bet svarbu neparodyti, kad esate desperatiškai ieškantys santykių. Jei jūsų paklaustų, kiek laiko esate vieniši, galite drąsiai sakyti, kad esate buvę vieniši/ilgą laiką, bet pabrėžkite, kad pasirinkote vienatvę (skamba geriau nei vienatvė), nes neradote prasmingo ir tenkinančio ryšio.
Man gėda flirtuoti Jei esate drovus, geriau tai pripažinti, bet nerodyti baimės priešingos lyties atstovui. Pavyzdžiui, jei paklaustų, kaip atsidūrėte pažinčių svetainėje, venkite sakyti, kad kasdieniame gyvenime esate per daug drovūs kalbėtis su moterimis ar vyrais. Geriau atsakykite, kad dėl įsipareigojimų neturite pakankamai laiko pažintims tradiciniu būdu, todėl internetinės sekso pažintys jums tinka.
Jau ilgą laiką neturėjau sekso Galiausiai, jei pokalbis pasisuks apie seksą, arba jei kuriate pažintis seksui pažinčių svetainėje, tikėtina, kad kalbėsitės apie tai, kiek laiko neturėjote sekso. Tokiu atveju, jei tai buvo labai seniai, geriau nieko nesakyti. Vyrams geriau sakyti, kad paskutinį kartą tai įvyko prieš 1-2 savaites. Taip ji supras, kad esate aktyvūs ieškant partnerių, o ne desperatiškai bandote susirasti sekso partnerį internete. Kita vertus, moterims galima būti atviresnėms, čia nieko blogo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *