5 ženklai, kad žmona jus apgaudinėja

Neištikimybė nėra kažkas tokio, ko mes norėtume, kad mums atsitiktų. Ir dažnai net nesusimąstome kaip arti neištikimybės mes būname. Ir nors neištikimybė gali būti įvairių rūšių: fizinė, vienkartinė, emocinė, psichologinė ir tt. Šiandien norėtume pakalbėti apie paprasčiausią: fizinę neištikimybę. Kokie visgi yra pagrindiniai tokios neištikimybės požymiai, kada verta sunerimti ir ką daryti kai pamatėt įtartinus veiksmus savo antroje pusėje.

Kitoks elgesys su mobiliu telefonu
Ji slepia savo mobiliojo telefono istoriją, dažnai keičia slaptažodžius. O gal stengiasi telefoną laikyti rankose ir niekada nepalieka jo šalia Jūsų? Kartais aišku tai galima paaiškinti tuo, kad jūsų antra puse priklausoma nuo socialinių tinklų, bet daug dažniau tai noras, kad niekas nematytų jos susirašinėjimų.

Nepasitenkinimas gyvenimu.
Daugelis žmonių turi skundų dėl savo kasdienio gyvenimo. Bet jei pastebėsite, kad ji skundžiasi labiau nei anksčiau ir, svarbiausia, kaltina jus dėl rutinos, nelaimių ir visko, kas jai nutinka, kas ją erzina, būtų gerai pagalvoti, ar tikrai esate jūs. erzina ji..

Ji pateisina draugų ar net žvaigždžių skyrybas ( nors prieš tai to nedarė)
Tai, kad šiais laikais skyrybos yra paprastas ir niekuo neišskirtinis reiškinys anokia naujiena , tačiau dažniausiai ištikimiems savo partneriui žmonėms išsiskyrimas nėra labai jau aktualus dalykas.. Jei staiga išgirsite ją sakant, kad santuoka žudo meilę, o besiskiriantiems sekasi gerai ir jie pradeda naują gyvenimą, tai gali reikšti, kad ji taip pat galvoja.

Netikėti išėjimai su draugai arba melavimas apie vietą kur randasi ir ką veikia
Jei jūsų socialinį ratą daugiausia sudaro susituokusios poros, žinote, kad netikėti susitikimai su draugais nėra tai, kas vyksta dažnai. Žmonės dažniausiai planuoja susitikimus, nu bent jau susikambiną iš ryto, jei vakare kažką planuoja. Normalu jei pranešėte savo antrai pusei ryte, jog vakare planuoja išeiti su draugais. Bet vaikinai tūrėtu sunerimti, jei Jūsų antroji pusė praneša, kad už valandos turi išbėgti į susitikimą ir neaišku kiek jis tęsis

Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad šie požymiai gali reikšti ne tik apgaulingą elgesį, bet ir kitas problemas santykiuose. Todėl, jei pastebite bet kurį iš šių požymių, rekomenduojameu atidžiai stebėti savo partnerio elgesį ir pabandyti kalbėtis su juo apie jūsų abiejų problemas bei nerimą keliančius dalykus. Svarbu prisiminti, kad santykiai turėtų būti grindžiami pasitikėjimu ir atvirumu, todėl svarbu laiku spręsti bet kokias problemas, kurios gali atsirasti.

Parašykite komentarą