Moterų patarimai pirmam pasimatymui

Jūs sutikote savo svajonių moterį ir net ją užkalbinote ir pakvietėt į pasimatymą. Tačiau ką kalbėti ir kaip elgits pirmo pasimatymo metu? Daugelis vyrų turbūt labiausiai jaudinasi del pirmo pasimtymo. Štai keletas patarimų, kuriuos duoda moterys.

Pasirūpinkite savo išvaizda.
Nors tai nėra svarbiausia, patraukli išvaizda gali padėti jus jaustis patogiau ir pasitikint savimi. Pasirinkite drabužius, kurie jums patinka ir atspindi jūsų stilių. Nusiskuskite barzdą, susišukuokite. Net ir liaudies išmintis byloja- pasitinkama pagal išvaizdą. Aišku neperlenkite lazdos su kostiumu:) Geriausia šiuo atveju taikyti taisyklę. Apsirenkite truputi geriau nei mergina tikisi:)

Pasirinkite tinkamą vietą.
Vykite ten, kur jaučiatęs saugiai ir patogiai. Jei opera ar baletas ne jūsų vieta, tai ir neikite ten. Pirmam pasimatymui nelabai tinkama vietą ir ta, kur jūs dažnai būnate. Didelė tikimybė, kad mergina pasijus nepatogiai, jei sutiksite savo draugus.

Būkite atsipalaidavę.
Pasimatymai gali būti nervina patirtis, tačiau svarbu būti atsipalaidavusiam ir ramiam. Galite pabandyti nusiraminti prieš pasimatymą medituojant ar užsiimant kita relaksacine veikla.

Kurkite bendravimo sąlygas.
Pabandykite palaikyti pokalbį, klausydamiesi ir kalbėdami apie įdomias temas. Stenkitės nedemonstruoti pernelyg didelės konkurencijos ar kritiškumo.

Būkite atidūs.
Stebėkite savo partnerio kūno kalbą ir tai, kaip jis elgiasi, ir bandykite atitinkamai reaguoti. Tai padės jums suprasti, kaip jis jaustųsi ir kaip galite padėti jam jaustis patogiau. klausykite ką kalba jūsų partneris, Juk moterys mėgsta kalbėti, todėl klausydamiesi ir atkreipdami dėmesį į tai, ką ji sako, parodysite, kad ji gali su jumis kalbėtis ir gausite papildomų taškų savo naudai

Būkite laisvi.
Nesistenkite per greitai sudaryti galutinį sprendimą apie savo partnerį. Leiskite sau laiko ir leiskite jam būti tais, kokie jie yra, kad galėtumėte geriau suprasti vienas kitą.

Būkite savimi.
Nesistengkite būti kažkas, kas jūs nesate, nes tai tikrai neveiks ilgai. Būkite atviri ir sąžiningi apie save, tai padės sukurti autentišką ir tvirtą ryšį.

Nekalbėk apie buvusiuosius
Ir savaime suprantama, kad be jokios priežasties pokalbis neturėtų pasiekti jūsų ex merginos. Esate ten, nes pradedate iš naujo su svajonėmis dėl jūsų (tikiuosi) bendros ateities, tad nepasakokite nieko apie savo buvusią merginą.

Mobilus telefonas.
Jūsų mobilus telefonas pasako daug dalykų apie jus. Jei jūs be perstojo žiūrite į telefoną, tai galbūt Jums nuobodu? o gal pastoviai susirašinėjate? tai galbūt jums neidomu? Negi manot, kad jei jums pastoviai skambina per pasimatymą, tai parodo kažkokį jūsų statusą? greičiau tai parodo kad jūs nemokate susiplanuoti savo laiko ir prioritetų.

Užsiminkite dėl kito pasimatymo.
Vakaro pabaigoe užsiminkite dėl sekančio pasimatymo. Nereikia jokių konkrečių datų ir vietų, bet jei jums patiko pasimatymas, užsiminkite, kad puikiai praleidote laiką ir su malonumu pakartotumet. Jei pasimatymo metu buvot atidus, tai greičiausiai išgirdot, jai patinkančias vietas, tai pasiūlykite kitą kartą nueiti ten.

Parašykite komentarą