Ar jis tikrai įsimylėjęs tave?

Dažnai santykių pradžioje patiriame abejones, ar mūsų naujas partneris jaučia tokius pačius jausmus kaip mes. Nedidelis nesaugumas, nerimo jausmas, kad partneris negalės atsakyti į mūsų jausmus ir tt. Yra ne vienas atvejis, kai vyrai ir moterys nerimauja, kad jų naujoji antroji pusė jų nenori tiek pat, kiek jie nori jos/jo.
Jeigu priklausote šiai kategorijai, toliau rasite keletą ženklų, kurie gali įrodyti, kad jūsų santykiai yra tvirtame pagrinde. Arba, galų gale, kad jūsų naujas partneris tikrai jus mėgsta:

Jis žiūri tau į akis
Būdinga įsimylėjėliams yra trokšti akių kontakto. Jei jis gilinasi į tavo akis ar net į kitas tavo veido dalis, pavyzdžiui, burną, tai reiškia, kad… jis įsimylėjo tave.
Klasikinis pavyzdys yra, jei jis nuolat žiūri į tavo lūpas, nes tai reiškia, kad jis nori tave pabučiuoti. Kas gali būti romantiškiau už nuolatinį norą gauti tavo bučinį

Jei jis vertina tavo „norus“.
Mes visi turime norų ir „norų“, ir dažniausiai tai yra prioritetas daugumai iš mūsų. Tačiau, jei tavo partneris savo norus ir norus stumia į antrą planą, tai aiškiai reiškia, kad jis įsimylėjo tave.
Pavyzdžiui, tu gali norėti išeiti išgerti į kitą vietą arba svarstyti, ar eiti pavalgyti į italų restoraną, kurį myli, ar į kinų restoraną, kurį jis mėgsta. Jei šiose dilemose jis pasirengęs tau suteikti galimybę, tada gali būti tikras, kad esi daugiau nei tik dar viena pažintis jam. Žinoma, būtų gerai, jei ir tu parodytum atitinkamą norą čia ir ten nusileisti, kad jis taip pat matytų, kad jo nuomonė tau svarbi.

Mums nereikia patvirtinimo
Daug kartų santykiuose vienas iš dviejų narių reikalauja patvirtinimo, nes jaučia emocinį nesaugumą. Tai būdinga įsimylėjusiems žmonėms, kurie nejaučia pakankamai didelio pasitikėjimo savimi. Kita vertus, kai kalbame apie tikrą meilę, o ne apie meilę, tai nėra.

Iš tikrųjų, kai santykiuose yra tikra meilė, abi pusės priima kitą tokį, koks jis yra, ir nejaučia poreikio jį keisti. Taigi, jei tavo partneris atrodo labiau tikras dėl tavo jausmų nei tu dėl jo, galbūt tai reiškia meilę, o ne abejingumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *