Ką reiškia sapnuoti seksą?

Sapnai apie seksą yra gana dažni ne tik vyrų, tačiau ir moterų tarpe. Jeigu atsibudę galite mėgautis tikro sekso malonumais, žinoma, tokiu atveju patys sapnai – nekelia labai daug dirginimo. Tačiau kai pabudus tenka užsiimti masturbacija – verta plačiau paanalizuoti sapnus, per kuriuos kūnas Jums bando pasakyti tam tikrus dalykus.

Sekso sapnai – ne visada malonūs

Sapnuose daugelis mylisi su labai neįprastais žmonėmis apie kuriuos dienos metu galime net neapgalvoti. Pavyzdžiui, su savo viršininku, su seniai matytu draugu, taip pat su buvusiuoju su kuriuo jau daugelį metų neteko bendrauti. Dažniausiai tokie sapnai labai gąsdina ir kelia nemalonius potyrius.

Sapnai – ne tokie paviršutiniški

Dažniausiai tokie sapnai nebūtinai signalizuoja apie sekso trūkumą, juolab, geidimą to asmens, kurį sapnavote. Sapnų ekspertai tikina, kad tokie sapnai nereiškia nei tam tikro asmens norėjimo, nei tai, jog Jums trūksta sekso. Juk kaip ir sapnuojant kitus dalykus – pasąmonėje tenka ieškoti priežasčių, kurios dažniausiai nustebina net ir pačius žmones.

Seksas ir emocijos

Labai dažnai sapnuojant žmogų su kuriuo užsiimate seksu – jaučiate tam tikrą ryšį. Jis nebūtinai turi būti teigiamas. Tai gali būti bosas, kuris visą dieną Jums kelia irzulį ir paprasčiausiai apie jį galvojate taip dažnai, kad net ir miegate su juo. Tai gali būti senas draugas, kurio nematėte labai ilgai, tad per seksą tarsi  prisiartinate prie jo. Svarbiausia, kad sekso sapnai dažniausiai reiškia, kad Jums patinka tam tikros žmogaus savybės, tačiau nebūtinai jo kūnas.

Kas yra sekso partneris?

Mokslininkė Hilda Burke tikina, kad žmonėms seksas reiškia labai skirtingus dalykus, tad jeigu vienu atveju tai gali būti malonumas, tuo tarpu kitiems – tai galimybė jaustis geidžiamiems, o gal net ir neigiamas mintis keliantis procesas. Kuo tiksliau žinosite savo požiūrį į seksą – tuo bus paprasčiau suprasti – ką bando Jums pasakyti pasąmonė. Taip siūlome detaliau analizuoti ir tuos žmones, kurie yra sapnuojami. Galbūt jie turi tam tikrų savybių, kurios Jums patinka ir kurių norėtumėte iš savo sekso partnerio? Gal Jūsų buvęs draugas yra labai drąsus ir norisi, kad toks būtų Jūsų dabartinis? Tai gali atrodyti tik smulkmenos, tačiau jos ir padeda geriau suprasti sekso sapno prasmę.

Sekso fantazijos ir sapnai

Kartais net nereikia gaišti labai daug laiko analizuojant ar bandant suprasti sapnus, kadangi erotiniai sapnai – visiškai natūrali žmogaus fantazija. Galbūt juose mylitės taip, kaip nepavyksta gyvenime, kadangi nerandate žmogaus, kuris norėtų to paties. Tokiu atveju tenka gana dažnai apie tai galvoti ir galiausiai mintys pradeda fantazuoti. Ne tik dienos metu, tačiau ir naktį, kai miegate.

Sapnas – kai trūksta sekso

Nors bandoma išrasti labai daug teorijų, kurios skirtos paaiškinti, kodėl žmogus sapnuoja erotinius sapnus, visgi, galbūt kartais išties atsakymas yra tas, kad Jums trūksta sekso. Susirasti partnerį, kuris norėtų mėgautis fiziniu kontaktu – gana paprasta. Greičiausias būdas yra užsiregistruoti pažinčių portaluose, kuriuose svarbu kuo detaliau pateikti info apie save ir tuo padėti žmogui sutaupyti daug laiko bendravimui su Jumis. Juk kuo anketa bus išsamesnė – tuo geriau. O nuolatinis seksas – naudingas žmogaus kūnui. Ne tik todėl, kad nebeteks sapnuoti šlapių sapnų, tačiau ir todėl, kad galėsite geriau jaustis tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Parašykite komentarą