Kiek laiko vyras gali išbūti be sekso?

Nors priimta galvoti, kad vyrams seksas reikalingas kaip oras, tačiau tai nėra viskas tiesa. Seksas reikalingas abiems lytims. Ne tik dėl pasitenkinimo, tačiau taip pat ir fizinės bei psichologinės sveikatos. Tiesa, galima išskirti tam tikras tendencijas – kokio amžiaus vyrams seksas reikalingas labiausiai. Ir nors kiekvienas vyras yra asmenybė, kuri turi savus poreikius, tačiau tam tikros tendencijos yra panašios ne tik panašaus amžiaus vyrų tarpe nepriklausomai nuo to – kokioje kultūroje jie augo.

Sekso trūkumas – žalingas žmogui

Dažniausiai kalbant apie celibatą pagalvojame apie religinius žmones, kurie visą gyvenimą vengia sekso (arba bent jau taip save pozicionuoja). Visgi, toks susilaikymas tikrai nėra naudingas žmogaus kūnui, net žalingas. Ir taip sako ne tie, kurie mėgsta mylėtis, tačiau mokslininkai, kurie atlikę tyrimus stebi – kaip žmones veikia ši maloni fizinė veikla. Dažniausiai sekso negaunantys vyrai jaučiasi irzlesni, kadangi jiems sunku atsipalaiduoti. Taip pat gali justi dirginimą sėklidėse, kadangi nuolatinis spermos „pašalinimas“ yra būtinas (žinoma, tokiu atveju lieka masturbacija). Galiausiai, daugelis skundžiasi, kad jie negali apie nieką kitą galvoti tik apie seksą, o tai, žinoma, labai blogina gyvenimo kokybę. Jeigu Jums reikalinga tik sekso partnerė – tokiu atveju siūlome išbandyti internetines pažintis. Rasite ne tik vienos nakties nuotykius mėgstančias moteris (arba vyrus), tačiau ir galėsite užmegzti santykius, kurie apima ilgalaikius seksualinius nuotykius.

20-mečiams sekso nebūna per daug

20-metis vyras dažniausiai yra labiausiai ištroškęs sekso, kadangi kiekvieną dieną gaminasi hormonai, kurie kelia „audras“. Skaičiuojama, kad toks vyras per dieną apie 30 kartų pagalvoja apie seksą. Tokie vyrai seksui yra pasiruošę bet kada, kadangi jų testosterono lygis yra labai aukštas ir tik visiškas atsipalaidavimas sekso metu – gali jį bent laikinai sumažinti. Dažniausiai tokio amžiaus vyrams svarbiausia yra kiekybė, o ne kokybė, tad jie mylisi dažnai, net kelis kartus per dieną, taip pat, jiems dažniausiai neaktualios glamonės. Suprantama, kad tokio amžiaus vyrai dažniausiai neturi labai daug patirties sekse, tad su jais miegančios moteris turi būti pasiruošusios eksperimentams, taip pat, greitiems baigimas.

30-mečiui seksas – tai poilsis

Štai pasiekus 30-mečio ribą dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama kokybei, tačiau ne kiekybei. Kadangi dažniausiai tokio amžiaus vyrai jau turi partneres su kuriomis gali išbandyti naujus dalykus, suprantama, kad labai svarbus pasitikėjimas. Galbūt seksas tampa retesnis, tačiau jis dažniausiai būna kokybiškesnis. Išbandomi žaisliukai, įvairios pozos, pats seksas trunka kur kas ilgiau. Tai atsipalaidavimo priemonė, kuri padeda pamiršti bet kokius rūpesčius po dienos darbų.

40-metis – sunku suprasti, ko aš noriu

Nors 40-metis yra laikoms brada, tačiau dažniausiai šiuo metu sugrįžta vyro noras mylėtis ekstremaliau. Dažniausiai toks polinkis yra siejamas su vidutinio amžiaus krize, kai vyras supranta, kad gyvenimas viskas nuo šiol eisis tolygiai ir pokyčių bus mažai. Tad norisi, kad seksas duotų kuo daugiau potyrių. Nors dažniausiai seksologai nepastebi labai didelio skirtumo tarp vyrų seksualumo, kai jiems 30-šimt ir tokiu atveju, kai jiems 40-šimt, tačiau dažniausiai skirtumas slypi ne lytiniuose polinkiuose, tačiau psichologijoje. Vyrai dažniausiai nori daugiau, nori ekstremalumo, tačiau dažniausiai viskas būna ne taip, kaip tikimasi, kadangi galimybės kartais tampa šiek tiek ribotos. Ypač tiems vyrams, kurie yra ne tokie fiziškai aktyvūs, turi viršsvorio. Poreikiai keičiasi, tad labai gera, kai visada greta yra žmogus, kuris gali padėti tuos polinkius suvaldyti. Tokiu atveju pasitikėjimas bus didesnis, o ir nauji eksperimentai – drąsesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *