Kiek moteriai reikia sekso?

Kalbant apie seksą dažniausiai minimi vyrai, kurie vadinami aktyviausia lytimi, kuri nuolatos galvoja nori fizinio kontakto. Ar tai yra tiesa? Sunku atsakyti, kadangi reikia vertinti skirtingas kultūras, taip pat ir skirtingas moterų amžiaus kategorijas. Galiausiai, kiekviena moteris yra unikali ir kol vieniems seksas yra labai svarbi gyvenimo dalis, tuo tarpu kitos dažniausiai juo mėgaujasi kur kas rečiau, tačiau siekia kokybės.

Ar seksas – būtinas?

Seksas gali pagerinti moters gyvenimą. Svarbiausia, kad jis būtų reguliarus, taip pat labai svarbu rasti žmogų, kuris norėtų to paties. Jeigu neturite gyvenimo partnerio – tokiu atveju verta išbandyti internetines pažintis. Paprastai ir greitai palyginsite skirtingus variantus ir rasite tai, kas atitinka Jūsų lūkesčius. O sekso būtinumą yra įrodę net mokslininkai. Juk nuolatinis malonumas gali padėti sumažinti skausmus, padeda geriau jaustis, taip pat, net degina kalorijas. Vieno akto metu galima sudeginti iki 300 kalorijų, tad verta mylėtis dažnai bei kokybiškai, tiesa?

Nuo 20-šimt iki 30-imt metų

Jeigu šio amžiaus vyrai dažniausiai pamišę dėl sekso, galvoja apie jį nuo ryto iki vakaro ir ieško internete pažinčių, kurios taip pat būtų suinteresuotos tik lovos malonumams, tai moterys tokio amžiaus dažniausiai ieško jausmų, emocinio ryšio. Nors dažniausiai kalbama apie tai, kad moterims visame amžiuje labai svarbus emocinis ryšys, tačiau tokiame jauname – ypač. Žinoma, tai nereiškia, kad moterų nejaudina vyrai. Jaudina, tačiau dažniausiai – erotine prasme, nuogi, gražūs kūnai. Taip pat iš sekso tikimasi daugiau švelnumo, glamonių, pasitikėjimo. Jeigu vyras nori patenkinti moterį, kuri yra tokio amžiaus – svarbiausia kuo daugiau dėmesio ir tuo pačiu parodymo, kad jos kūnas jam patinka.

Nuo 30-šimt iki 40-šimt

Šio amžiaus periode moterys dažniausiai sužydi, kadangi jos puikiai žino ko nori ir tuo pačiu dažniausiai drąsiai kalba apie savo poreikius, išsako juos vyrui. Suprantama, kad tokiu atveju orgazmai yra kur kas dažnesni ir pačios moterys net moko vyrus – kaip joms padėti, kad pavyktų jį pasiekti. Labai dažnai tokio amžiaus moterys yra kur kas lytiškai aktyvesnės nei anksčiau aptartas metų periodas. Kodėl? Vėlgi, tai remiasi į tai, kad seksas būna kur kas kokybiškesnis. O kai jis yra geras, suprantama, kad norisi kartoti dar ir dar. Tik labai svarbu rasti gerą partnerį, kuris suteiktų tuos malonumus ir padėtų moteriai gauti tai, ko ji nori.

Blogiausia, kad moterys pasineria į vaikų auginimą ir pamiršta, kad kažkada seksas joms buvo svarbus. Galbūt net ir yra, tik jį užgožia kiti dalykai. Taigi, šeimose – kiekvieno vyro pareiga skirti moteriai daugiau dėmesio, kad ji galėtų atskleisti savo seksualines savybes.

Nuo 40-šimt iki 50-šimt

Šio amžiaus moterys dažniausiai skirstomas į dvi kategorijas. Viena iš jų yra ramesnės moterys, kurioms seksas dažniausiai yra nebereikalingas. Kita kategorija – tos, kurios nori kuo ilgiau išlikti jaunomis, o galbūt ir racionaliai supranta, kad lytinis aktyvumas yra naudingas ir sielai, ir kūnui. Šiuo atveju svarbiausia yra turėti tokį partnerį, kuris gali patenkinti lūkesčius, galiausiai, pavyksta rasti abi puses tenkinančius sprendimus. Skirtingo amžiaus kategorijoms reikia ir skirtingo kiekio sekso, tačiau taip pat labai daug priklauso ir nuo moters, jos partnerio, kuris padeda jai būti lytiškai aktyvesne arba pasyvesne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *