Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės?

Dažnai sakoma, kad vyrams gyvenime svarbiausias yra seksas, o moterims – meilė ir būtent šie skirtumai trukdo surasti vienam kitą ir gyventi kartu amžinai. Ne veltui sakoma, kad vyrai dažniausiai myli akimis, tad jie nepajaučia labai rimtų jausmų iki tol, kol gali pradėti užsiimti seksu, o moterys dažniausiai laukia, kol jų širdyje atsiras kibirkštėlė, o tik paskui sutinka išbandyti fizinio kontakto malonumus. Kas lemia šiuos skirtumus?

Moteriai reikia daugiau nei vyrams?

Psichologai teigia, kad moterims reikia kur kas daugiau nei vyrams, tad fizinis kontaktas – tik vienas iš privalumų, kuris reikalingas. Moterims pirmiausia reikalinga meilė, o tik paskui fizinis artumas. Tuo tarpu vyrai į viską žiūri iš priešingos perspektyvos, kadangi seksas jiems yra labai svarbi gyvenimo dalis, tad norisi, kad jis būtų geras ir tik tokiu atveju, kai seksas yra tenkinantis – dažniausiai pradeda atsirasti jausmai.

Nors teisinėje valstybėje moterų ir vyrų santykiai yra vienodi, tačiau moterys yra jautresnės, jos dažniausiai greičiau pajaučia stiprius jausmus ir tuo tarpu būtent joms seksas turi gilesnį ryšį. Žinoma, visada galima kalbėti yra laisvas moteris, kurios mylisi tada kai nori ir su tuo, kuo nori, keičia sekso partnerius, tačiau dauguma, visgi, lieka prie tų tradicinių malonumų, kurie prasideda meile ir baigiasi seksu.

Vyrai neįtaria – ką galvoja moterys

Turbūt nei vienas vyras neįtartų, kas dedasi moters galvoja, kai ji randa jai patinkantį žmogų. Žinoma, tai nereiškia, kad moterys iškart galvoja apie vestuves bei kitus rimtus santykius, tačiau dažniausiai yra pradedama galvoti apie tai, ar ateitis su konkrečiu vyru yra įmanoma, ar ne. Tuo tarpu, vėlgi, vyrai į viską žiūri kur kas paprasčiau, kadangi jie dažniausiai vertina čia ir dabar aspektus ir tik pamačius, kad žmogus atrodo tinkamas ne tik dėl išsilavinimo arba pomėgių, tačiau ir sekso – dažniausiai pradeda galvoti apie tolimesnę ateitį. Tikrai nereiškia, kad moterims seksas yra nesvarbus. Jis svarbus ir net labai. Tačiau prioritetine tvarka seksas dažniausiai nustumiamas kiek tolėliau po kitų svarbių dalykų.

Kada laikas mylėtis?

Ne tik vyrai ir moterys skirtingai supranta – kada laikas pasimylėti, tačiau ir kiekvienas asmuo pats tai sprendžia, kadangi visi yra labai skirtingi ir tai, kas vienam atrodo greitai, tuo tarpu kitam gali atrodyti labai ilgai laukta. Svarbiausia, kad pradėjus naujus santykius pavyktų kuo daugiau dėmesio skirti žmogaus kūno kalbai, taip pat reikia nebijoti kalbėtis, kadangi tai dažniausiai padeda geriau vienam kitą suprasti.

Žinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir kūno kalbai. Moteris dažniausiai palaiko intymesnį akių kontaktą, tarsi netyčia paliečia vyrą. Vyrai, tuo tarpu, dažniausiai ryžtingesni, jie pabučiuoja netikėtai ir panašiai. Visa tai rodo, kad tiek viena, tiek kita pusė nori fizinių santykių. Nėra tinkamo laiko pirmam seksui. Tai gali būti ir pirmas pasimatytas, ir 10-tas. Svarbiausia, kad tai tiktų abiems pusėms.

Sekso poreikis pažinčių svetainėse

Jeigu ieškote gyvenimo partnerės pažinčių svetainėse – tokiu atveju naudinga plačiau užpildyti skilti, kurioje reikia aptarti savo seksualinius poreikius. Žinoma, renkantis antrą pusę išsilavinimas bei poreikiai yra svarbūs, tačiau seksas, bene, kur kas svarbesnis. Suprantama, kad niekas negali nurodyti – kaip greitai po pasimatymų seksas atrodo normalus, tačiau bent jau apibūdinti savo poreikius, fetišus ar  kitus dalykus – galima, kadangi greičiau rasite Jums labiausiai tinkamą partnerę arba partnerį.

Parašykite komentarą