Mergina ieško merginos

LGBT bendruomenė Lietuvoje nėra labai didelė, juolab, yra gana mažai vietų, kur galima „gyvai“ susitikti žmones, kuriuos domina tos pačios lyties partneriai. Galima tik pasidžiaugti, kad šiais laikais dažniausiai antrosios pusės ieškoma internete ir tai daro ne tik heteroseksualai, tačiau taip pat ir homoseksualai.

Užpildžius užklausą tam tikroje svetainėje tereikia laukti, kol su Jumis susisieks mergina, kuri norėtų artimiau Jus pažinti. Dar geriau – užpildykite užklausą pati ir inicijuokite gražius santykius.

Tinkamas anketos užpildymas

Jeigu mergina ieško merginos – tokiu atveju siūlome paieškas vykdyti internetu, kadangi tokiu atveju galėsite ne tik greičiau rasti antrą pusę, tačiau ir į pasimatymą eiti tik su ta, kuri maždaug turėtų atitikti Jūsų poreikius.

Kuo detaliau užpildysite info apie save – tuo labiau Jums tinkamas asmuo su Jumis susisieks. Lygiai taip pat ir Jūs turėtumėte ieškoti tokios merginos, kurios anketoje parašyti faktai apie ją pačią – Jums tinka. Juk dažniausiai lengviau vystyti tokius santykius, kai partneriai yra vienas į kitą panašūs.

Pirmas pasimatymas – virtualus?

Pirmieji įspūdžiai vienai apie kitą susidaromi dar internete, kadangi būtent virtualus bendravimas gali labai daug pasakyti apie žmogų. Galiausiai, po virtualus pokalbio vertinama – ar gyvas susitikimas dar reikalingas.

Kaip palikti pirmą gerą įspūdį?

Svarbiausia pirmųjų pokalbių metu būti kuo nuoširdesne, kadangi šiais laikais žmonės dažnai linkę save parodyti tokiais, kokie jie nėra. O kam to reikia, kai santykių pagrindas yra nuoširdumas. Žinoma, tai nereiškia, kad turite visiškai atvirai apie save pasakoti, išsakyti slapčiausius lūkesčius, tačiau bent jau buvimas savimi – tikrai padarys gerą įspūdį apie Jus.

Bendrosios paieškų svetainės

LGBT bendruomenei dažnai kyla dvejonių ar verta registruotis pažinčių svetainėse, kurios nėra skirtos homoseksualiems asmenims. Mes manome, kad taip, kadangi yra daug žmonių, kurie nori išbandyti naujas patirtis, juolab, merginos ieško merginų ir įprastuose puslapiuose, tad kuo daugiau anketų pavyks peržiūrėti – tuo didesnė tikimybė, kas rasite žmogų su kuriuo Jums gera būti ir kuris gali tapti Jūsų gyvenimo dalimi.

15 komentarų apie “Mergina ieško merginos”

  1. Sveikutes.Turiu vyra,bet ieskau paneles nuo 18-30m seksui(noriu isbandyti pirma karta m+m).Esu tikrai simpatiska liekno sudejimo,174cm ugio,man 22 metai,o vyrui 35 metai.Labai noreciau,kad mano vyras stebetu mus.Prasau jusu rasykite tik su rimtais pasiulymais ir vaikinai nevarkite-nerasykite man,nes ieskau tik merginos ir tik tikriems pasimatymams!Esame tvarkinga,pasiturinti seima-labai linksmi zmogeliukaiLauksiu jus 😉

Parašykite komentarą