Mergina ieško vaikino

Susirasti antrą pusę tada, kai turite labai aukštus reikalavimus – nėra labai paprasta. Galima tik pasidžiaugti, kad šiais laikais galimybes kur kas labiau palengvina internetas, kuris padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau dažniausiai filtrų pagalba padeda rasti tokį žmogų, kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. O kadangi teisės tarp lyčių yra lygios, bent jau to yra siekiama – ne tik vaikinai, tačiau ir merginos turėtų inicijuoti bandymus rasti sielos draugą.

Kaip pradėti pokalbį?

Kadangi merginos vis dar rečiau pradeda pokalbius bei vaikinai, suprantama, kad dažniausiai pirmo žingsnio žengimas joms vis dar atrodo labai baugus dalykas. Tačiau neturėtų būti, kadangi baimė kartais gali trukdyti atrasti nuostabius santykius. Geriausias būdas pradėti paieškas – detaliai užpildyti anketą internete. Radus žmogų, kuris atitinka Jūsų lūkesčius – nuoširdžiai jam parašyti, kad jis Jus domina. Kadangi pažinčių svetainėse dažniausiai ir taip gaunama daug užklausų, žmonės labai daug bendrauja, tad būtent nuoširdumas ir yra tas jausmas, kurio labiausiai trūksta ir kuris gali „pralaužti ledus“.

Nuotraukos pasirinkimas

Merginos pergyvena, kad pažinčių portaluose labai didelę dalį sudaro jų nuotraukos ir kad vaikinai rašyti ar ne sprendžia būtent pagal fotografijas. Visgi, tvarkinga nuotrauka, kurioje esate matoma visu kūnu – dažniausiai pagreitina paieškas, tad tokią talpinti socialiniuose tinkluose – verta. Lygiai taip pat kaip ir pateikti svarbiausią info apie save, kuri gali padėti žmogui susidaryti nuomonę apie Jus ir tuo pačiu nuspręsti, ar sutampa Jūsų interesai, ar verta pradėti pokalbį.

Ko nori vaikinai?

Tiek iš merginų, tiek iš vaikinų dažnai tenka girdėti, kad sunku suprasti – ko nori kitos lyties partneriai. Tai yra amžinas klausimas į kurį atsakymo nėra. Galbūt todėl merginos net neturėtų bandyti per daug suprasti vaikinų, kadangi visi mes esame skirtingi. Ne tik dėl savo lyties, tačiau ir dėl asmenybių. Svarbiausia radus žmogų, kuris Jums patinka – dėti pastangas, kad pavyktų gyvenimą leisti kartu, galiausiai, gerbti jį. Tada yra viskas įmanoma.

3 komentarai apie “Mergina ieško vaikino”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *