Moteris ieško sekso draugo

Seksas yra ne tik natūralus procesas tarp dviejų arba kelių žmonių, tačiau taip pat ir daug malonumų garantuoti galintis fizinis aktas, kuris yra reikalingas ne tik žmogaus kūnui, tačiau taip pat ir sielai. Ne veltui sakoma, kad kiekvienas asmuo turėtų reguliariai užsiiminėti seksu, o jeigu Jūsų gyvenime nėra pastovaus partnerio – tokiu atveju siūlome pradėti sveikus friends with benefits santykius arba apskritai rasti žmogų, kuris gali tapti Jūsų gyvenimo palydovu.

Interneto pažintys – paprasčiausias pasirinkimas

Jeigu moteris ieško sekso draugo – tokiu atveju pirmiausia turėtų pasirinkti tinkamą pažinčių svetainę, kur būtent ir renkasi tokie asmenys, kuriuos domina vienos nakties arba ilgalaikiai seksualiniai santykiai. Radus tinkamą svetainę turėtumėte kuo detaliau užpildyti informacinę formą, kad vyrai, kurie gali Jumis susidomėti – sužinotų kuo daugiau smulkmenų. Tokiu atveju paieškos bus našesnės.

Mažiau gėdos – daugiau jausmų

Sveikas seksas – naudingas ir moterims, ir vyrams, tad jeigu ieškote asmens, kuris reikalingas tik šiems santykiams – siūlome „nusimesti“ kuklumo apsiaustą ir tuo pačiu su rastu žmogumi išbandyti kuo daugiau įmantrių pozų, atrasti savyje visiškai kitą žmogų, galiausiai, nesmerkti savęs, kad seksas Jums yra reikalingas. Juk jo nauda įrodyta net medikų, o kiekviena moteris turėtų rūpintis savo sveikata.

Ar sekso santykiai  gali virsti rimtais santykiais?

Pirmiausia norime akcentuoti, kad moterys taip pat gali ieškoti vyro tik sekso reikmėms, kadangi ne visada ir ne visos yra jautrios sielos, kurioms reikalingas gyvenimo ramstis. Visgi, taip – moterys yra kur kas emocionalesnės nei vyrai ir tai yra įrodyti net moksliškai. Štai todėl kartais sekso santykiai gali baigtis kur kas rimčiau, net ir taip, kaip pačios moterys to nesitikėjo. Tokiu atveju svarbiausia įvertinti ne tik savo, tačiau ir vyro poreikius, apgalvoti, ar su juo galėsite būti kartu ne tik dėl sekso, tačiau tariantis ir dėl kitų aspektų. Tai turėtų supaprastinti apsisprendimą dėl santykių puoselėjimo.

Ieškoti vyro tik seksui, jeigu ir jam tai tinka – puiku, tačiau reikia nebijoti ir pradėti rimtesnius santykius, kurie gali būti geriausias gyvenimo sprendimas.

51 komentaras apie “Moteris ieško sekso draugo”

  1. LABA. 45 M. V+V. LB. IESKAU. AKTYVO. PAJEGAUS. SEX PATRAUKLAUS. VAIKINO. KURIS PRIVAZIUOTU AUTO. JEI. NIEKO. PRIES. ISLAUSTU. MAN. CIELKA. NORIU. PENIO. SAVIJE. KAD. GERAI. ISDULKUNTU. LB NORIU. GEIDZIU. IRA. NORINCIU. RASIKITE. GYV PKR RAJ SKELBIMAS. TIKRAS.. VISA. LT 869288846

  2. LABA. LB. NORIU. SUSIRASTI. PASTOVIA. VAIRUOJANCIA. TABU SEKSUALIA MERGINA. GALI BUTI. ISTEKEJUSI. 25.IKI 45 M KUREI. PATINKA SEX. IR BUCIUOJA. VISUR. GYV PKR. RAJ. JEI JUS.DOMINA.RASIKITE SKELBIMAS. TIKRAS. GALIOJANTIS VISA LT KAM ATSTUMAS. NEKLIUTIS SKAMBUCEI. AR SM 864639965

Parašykite komentarą