Noriu sekso – ką daryti?

Seksas – viena aktyviausiai apdiskutuotų ir mitais apipintų gyvenimo dalių, kurios formos gali būti labai įvairios. Nuo oralinio iki analinio, nuo homoseksualaus iki heteroseksualaus sekso. Tai, kas konkrečiai porai yra priimtina – tai ir gali būti praktikuojama, o ribų – nėra, galimybės – plačiai atviros.

Žinoma, svarbu rasti sekso partnerį, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius, jam būtų priimtini tokie patys lovos žaidimai, galiausiai, būtų vienodai sutarta – kokiais tikslais seksas yra praktikuojamas (nuo reprodukcijos iki malonumo).

Moteris nori sekso

Seksas – ne tik reikalinga, tačiau net ir būtina kasdienybės dalis, kuri gali padėti pagerinti Jūsų savijautą, žinoma, fizinę būklę, taip pat panaikinti ne tik ūminius, tačiau ir lėtinius skausmus. Nors gana dažnai tenka girdėti pasakojamus apie moteris, kurios vengia sekso dėl galvos skausmo, tačiau mokslininkai teigia, kad šis laimės hormonus sukeliantis fizinis aktyvumas gali padėti sumažinti migreną bei kitokio pobūdžio galvos skausmą.

Reguliarus seksas moteriai – labai svarbus, kadangi teigiamai veikia ir moters hormonus. Ypač – menopauzės metu, tad pamirškite mitą, kad pasiekus 50-etį – laikas gyventi pasyviau. Tikrai ne ir net priešingai.

Vieno akto metu galima sudeginti iki 300 kcal. Seksas padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą. Žinoma, tai malonus būdas padailinti figūrą. Aktyvaus viso kūno judėjimo metu pašalinami toksinai. Seksas moterims gali padėti palengvinti PMS. Psichologai tikina, kad seksas gali pagerinti miego kokybę. Aktyvus fizinis aktas padeda sustiprinti ir širdies raumenis. Bei kiti privalumai, kurie turėtų paskatinti moteris kasdien mėgautis seksu.

Suvokus, koks seksas yra svarbus gyvenime – taip pat suprasite, kad labai svarbus patikimas partneris, kuris supranta moters lūkesčius, poreikius, galiausiai, nori kalbėtis ir ieškoti būtų galinčių pagerinti seksualinį gyvenimą.

Vyras nori sekso

Jeigu moteris ir seksas vis dar gana tabu, tai vyrai apie savo seksualines patirtis kalba vis garsiau. Tiesa, daugelis sutinka, kad taip pat svarbiausia rasti patikimą partnerę, kuri supranta poreikius ir sutiktų kartu bandyti paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Mokslininkai teigia, kad būtent vyrai greičiau pajaučia monotoniją, tad naujovių išbandymas jiems yra svarbesnis. O tam taip pat reikalinga supratinga ir kompromiso ieškoti linkusi partnerė.

Galiausiai, nudžiuginsime vyrus pasakydami, kad lytinių organų dydis nelemia gebėjimo patenkinti moterį. Svarbiausia – preliudija, tai pat – žinojimas „ką ir kaip daryti“, pažinti partnerės kūną ir parodyti, kad jis Jums artimas. Tokiu atveju seksas bus kokybiškas ir mitai apie moters negalėjimą pajusti organizmo – ir liks tik mitais.

Kaip rasti patikimą sekso partnerį?

Susipažinus internete, suprantama, pokalbis tikrai neprasideda apie seksą, tačiau per ketvirtą, penktą pasimatymą, kai matyti, kad žmogus Jums tikrai patinka – verta plačiau aptarti savo seksualinius santykius ir bandyti suprasti – ar esate vienas kitam tinkami. Žinoma, neverta gilintis į sekso partnerių skaičių bei fantazijas per greitai. Vien žinojimas, ar pasimatymo partneriui seksas gyvenime yra svarbus – reikšmingas faktas, kuris gali padėti apsispręsti dėl tolimesnio bendravimo. Juk kol vieniems fizinis artumas reikalingas beveik kiekvieną dieną, tuo tarpu kiti gali sėkmingai be sekso gyventi metus ir ne nepajusti jo trūkumo. Išsiaiškinti – labai svarbu, kadangi vėliau tai gali būti nesutarimų priežastimi.

Ir galiausiai, faktas pabaigai – jauni vyrai per parą apie seksą pagalvoja iki 19 kartų, o moterys statistiškai iki 10-ies kartų. Tačiau juk skirtumai užveda, tiesa?

1 komentaras apie “Noriu sekso – ką daryti?”

Parašykite komentarą