Vaikinas ieško merginos

Partnerio radimas – sunkus darbas, tačiau suradus galima džiaugtis rūpesčiu, pagalba, seksu bei kitais malonumais, kuriuos „atneša“ bendrystė su kitu žmogumi. Tiesa, vaikinai vis dažniau prunkštauja, kad moterys nežino ko nori, dažnai kelia labai didelius lūkesčius, galiausiai, rodo dėmesį, paskui ignoruoja, galiausiai, vėl rodo.

Taip, rasti gyvenimo partnerį – nėra paprasta. Tačiau įmanoma ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Patikima pažinčių svetainė

Pirmiausia labai svaru rasti patikimą pažinčių svetainę, kurioje galėsite rasti merginą, kuri atitinka Jūsų lūkesčius. Vienose svetainėse dažniausiai renkasi ieškantis rimtų santykių, kitose – laisvesnio mąstymo, požiūrio į gyvenimą. Labai svarbu tikslingai ieškoti Jūsų poreikius atitinkamos partnerės, kad netektų gaišti laiko einant į pasimatymus veltui.

„Lauksiu, kol princesė mane suras“

Psichologai teigia, kad galimybė rasti merginą priklauso nuo to – kiek pastangų dėsite. Tai reiškia, kad nieko nedarant – rezultato taip pat jokio nebus. Tik pastangos vainikuos rezultatus. Pirmiausia – registracija pažinčių svetainėse, antra – pasimatymai, trečia – pastangos pasiekti tą moterį, kurį Jus domina.

Santykiai – tik tada, kai pats esu laimingas

Taip pat svarbu antrosios pusės ieškoti tik tada, kai jaučiatės patenkintas savo asmenybe. Gana dažnai girdimas požiūris, kad antra pusė gyvenimą padarytų kur kas geresniu. Taip, kur kas paprasčiau gyventi, kai yra žmogus šalia, tačiau jis neturėtų prisiimti atsakomybės už nesklandumus, kurie Jums gyvenime kelia rūpesčius. Ieškokite merginos tada, kai savimi pasitikite, turite laiko, galiausiai, kai ne tik galite imti, tačiau ir duoti.

Flirtas – ne tik moterims

Gana dažnai flirtas siejamas su koketavimu, o tai – su moteriškąja lytimi. Visgi, vyrai taip pat flirtuoja ir, deja, dažniausiai per mažai. Jeigu bendraujate su moterimi, kuri Jus domina – būtinai tai parodykite. Moteris linkusios per daug analizuoti, tad ne visada supranta – ką galvojate Jūs. Parodykite.

Nebijokite!

Galiausiai, gana dažnai vaikinai ilgus metus lieka vieniši ir stebi, kaip jiems patikusios merginos kuria santykius su kitais, kadangi bijo. Bijo įsipareigoti, bijo žengti pirmą žingsnį, galbūt net pasirodyti silpnesni. Visa tai – barjeras.

Užsiregistruokite pažinčių svetainėje ir pradėk keisti savo gyvenimą jau šiandien!

9 komentarai apie “Vaikinas ieško merginos”

Parašykite komentarą