Kaip suprasti, kad vyras nori tik sekso?

Neįpareigojantys santykiai patinka tiek moterims, tiek vyrams, tačiau blogai, kai kuri nors lytis nori daugiau, tačiau gauna tik sekso malonumus. Taip jau susiklostė genetiškai, kad moterims dažniausiai reikalingas artumas, o tuo tarpu vyrai kur kas laisviau žiūri į seksą ir dažnai mėgaujasi moters draugija be jokių tolimesnių poreikių.

Jeigu baiminatės, kad vyrai į jus žiūri tik kaip į sekso partnerę, tačiau norėtumėte rasti žmogų, kuris galvotų apie jus, galbūt, kaip ir apie potencialią žmoną – tokiu atveju susipažinkite su red flag‘ų sąrašu, kuris padės pastebėjus tam tikrus elgesio normatyvus – į juos reaguoti. Gana ryškus signalas, kad vyrui patinka tik Jūsų išvaizda, kai jis komplimentus sako tik jūsų kūnui, taip pat ir temperamentui. Moterys tikrai nenori girdėti tik tai, kad jos yra gražios. Joms labai svarbu išgirsti, kad jos yra ir protingos, meilios ir darbščios. Tačiau kai vyras pastebi tik išvaizdą – tai gana ryškus signalas, kad seksas bus prioritetas.

Taip pat dažniausiai tik sekso norintys vyrai vengia romantikos. Išties, romantiški gestai dažniausiai patinka tik tokiu atveju, kai greta yra žmogus su kuriuos norite tęsti savo gyvenimą, tiksliau toks, kuris Jums patinka. Ne tik savo kūnu, tačiau taip pat ir asmenybe. Jeigu jau susitikinėjate kurį laiką, tačiau romantikos nepavyksta patirti, tikėtina, kad tam žmogui nepatinkate emocionaliai. Jeigu dažniausiai tenka visada susitikti tuo pačiu metu – signalas, kad Jūs esate įrašyta vyro grafike. O jeigu susitikimai vyksta tik vakarais, savaitgaliais dienomis niekada netenka bendrauti – tai dar vienas gana ryškus požymis, kad galbūt net neverta tęsti tokių santykių.

Taip pat kai kurioms moterims yra akivaizdžiai parodoma, kad jos yra skirtos tik seksui, tačiau dažniausiai „rožiniai akiniai“ trukdo tai pamatyti. Pavyzdžiui, tada, kai susitinkama tik seksui ir po to – tenka eiti savais keliais. Tai tikrai nėra pasimatymai, tad jeigu Jūsų susitikimai tik tokie, tikėtina, kad esate sekso partnerė net ir pati to nesuprasdama.

Taip pat neverta tęsti tokių santykių, kai tarp žmonių nėra nieko bendra. Dažniausiai atrodo, kad polinkiai ir sutarimai turi atsirasti su laiku, tačiau juk svarbu, kad ir pačioje pradžioje – būtų kuo daugiau artumo bei panašumų. Štai todėl susitikdami su žmogumi, kuris su Jumis neturi nieko bendro, ir baigdami vakarus lovoje – tęsiate nesipareigojančios santykius. Blogiausia, kad kartais vyrams atrodo, kad moteris tai supranta, nors taip nėra.

Taip pat reaguoti turi ir tos moterys, kurios jau ne vienerius metus susitikinėja, o gal ir draugauja su tuo pačiu vyru, tačiau netenka matyti jokių pokyčių jų santykiuose. Nei pokalbio apie vestuves, nei pačių vestuvių. Žinoma, kai kurioms poroms tai nėra reikalinga, tačiau – būtina aptarti. Jeigu moteris laukia, o vyras vis žada, gali būti, kad jis jai net neplanuota pirštis.

Taip pat dažniausiai blogas signalas yra tada, kai kartu niekur neinate. Tikėtina, kad vyras niekur su jumis rodytis, kadangi paskui tektų aiškintis apie išsiskyrimą. Jeigu po sekso vyras tiesiog susirenka daiktus, nenori kalbėtis, nenori gulėti ir būti kartu reiškia, kad jis nėra Jūsų gyvenimo partneris. Ieškodami vyro, kuris galėtų būti su Jumis visą gyvenimą, galėtumėte apie tai kukliai užsiminti pirmųjų pasimatymų metu. Žinoma, nereikia gąsdinti, tačiau tinkamas savo poreikių pristatymas – gali padėti sutaupyti daug laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *