Sekso abėcėlė: kaip tinkamai mylėtis?

Kas yra sekso pagrindas? Atsipalaidavimas. Jeigu norite būti geras sekso partneris ilgalaikei antrai pusei, arba jeigu norite būti nuostabus partneris vienos nakties nuotykio partneriui – svarbiausia yra geras atsipalaidavimas, kadangi tik tokiu atveju pavyks mėgautis ne tik Jums, tačiau ir kitam žmogui. O tikrai matyti, kad asmuo visiškai pamiršta pasaulį, kuris yra aplink jį, ar jaudinasi savo „žingsnių“, kuriuos atlieka.

Glamonių svarba

Dažniausiai galvojama, kad glamonės patinka tik moterims, tačiau tai nėra tiesa. Tai gali būti didelis malonumas ir vyrams, tik pastarieji dažniausiai to vengia kaip tarsi moteriško proceso. Visgi, pamačius, kad antrai pusei tai patinka, verta tęsti, tiesa? Net skaičiuojama, kad glamonės turėtų tęstis apie du trečdalius viso sekso proceso. Tačiau pastebima, kad skirtingose tautose – glamonės taip pat sureikšminamos skirtingai. Pavyzdžiui, Azijos tautų gyventojams glamonių reikia apie 40 % visame lytiniame akte, o brazilės mano, kad 15 % – sočiai. O ar Jums tai yra svarbu?

Penio ilgis – ne toks ir svarbus

Kalbant apie seksą taip pat verta paminėti ir penio ilgį, kuris dažniausiai nerimą kelia vyrams. Moters makšties ilgis siekia vos apie 15 cm, tad vidutinis penis Joms yra tinkamas. Juolab, dauguma nervų galūnėlių yra pirmuosius keliuose cm arčiau išorės, tad užtenka trumpo penio, kad moteris būtų patenkinta. Šiuo atveju svarbiau yra storumas, o dar svarbiau – technika bei mokėjimas patenkinti partnerę. Pats lytinis aktas – maža to dalis. Malonumus teikia ir daugelis kitų dalykų.

Orgazmo mistika

Beveik kiekvieno sekso metu vyrai patiria orgazmą. Moterims yra kur kas sunkiau, kadangi dauguma tenkinasi malonumu, tačiau ne ledkalnio viršūnę. Tiesa, padėti pasiekti malonumą gali ir vyrai. Pirmiausia – kūno pažinimas, antra – skaitymas. Yra ne vienas mokslinis straipsnis, kur aprašyta – kaip reikia pasirinkti G tašką. Nereikia bijoti domėtis, kadangi tai gali suteikti Jūsų partnerei geriausias gyvenimo akimirkas.

Klitorinis orgazmas

Ne visi vyrai žino ir supranta – koks svarbus moters klitorius sekso metu. O jis gali net padėti pajusti orgazmą, tad taip pat turi būti stimuliuojamas. Žinoma, viską reikia pradėti daryti lėtai ir judėti vis intensyviau, kol galiausiai – bomba. Svarbiausia, kad sekso metu būtų imtasi skirtingų technikų ir tuo pačiu kiekviena iš pusių turi kuo daugiau dėmesio skirti kito žmogaus kūnui. Dažniausiai tai ir yra sveiko sekso esmė.

Apsaugos priemonės

Suprantama, kad sekso metu labai svarbu pasirūpinti tinkamomis apsaugos priemonėmis. Jeigu internete ieškote partnerio sekso žaidimams – tokiu atveju reikia rinktis apsaugas ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų. Atsarga gėdos nedaro, tad… pirmyn. Juolab, šiuo metu rinkoje gaminami ypač ploni prezervatyvai, kurie tikrai nesumažina malonumo, tačiau leidžia jaustis saugiu. Taip pat labai svarbu pasirinkti vyrui tinkamo dydžio sargius. Tik tokiu atveju jie tikslingai atliks tą funkciją, kuriai ir yra sukurti.

Pozų įvairovė

Sekso metu taip pat labai svarbu nebijoti išbandyti kuo daugiau skirtingų pozų, kurios gali suteikti papildomą malonumą. Nors dažniausiai pasirenkama poza yra misionieriaus, tačiau susiradus partnerį, kuris taip pat būtų linkęs išbandyti naujas pozas – būtinai turėtumėte leistis į šiuos malonumus. Sekso metu svarbiausia, kad abiems partneriams tiktų tai, kas yra daroma. Seksas – reikalingas visiems žmonėms. Svarbiausia rasti žmogų, kuris norėtų kartu su Jumis mėgautis malonumais. Internetinės pažintys – puikiai tam tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *