Kaip prailginti sekso laiką?

Ar lytinio akto trukmė yra svarbi sekso dalis? Kiekvienas atsakytų labai skirtingai, juolab, kiekvieno poreikiai skiriasi. Vieną kartą daugiau jausmų sukelia greitas seksas čia ir dabar be jokių glamonių, o kitu atveju norisi žaisti valandą ir net ilgiau, tad tokiu atveju vyro ištvermė – labai svarbi.

Tiesa, tai susiję ne tik su genais, tačiau galima išmokti ištreniruoti savo kūną taip, kad seksas truktų kur kas ilgiau ir ne tik moteris, tačiau ir pats vyras jaustų kur kas daugiau potyrių. Ne veltui sakoma, kad ilgai trunkantis seksas gali padėti net ir vyrui pasiekti ne vieną organizmą. O kaip tai padaryti? Treniruotis!

Kaip ir eidami į sporto salę bandote pasiekti vis geresnių rezultatų įdėdami daug fizinių jėgų, taip ir sekso metu labai svarbu kuo daugiau treniruotis. Paprasčiausiai kiekvieno akto metu bandykite kuo ilgiau nebaigti. Tokiu atveju laikas bus ilgesnis, kol galiausiai – taps norma ir tuo pačiu nebeteks įdėti tiek daug pastangų, kad lytinis aktas truktų ilgiau. Žaisliukai – kita priemonė, kuri gali padėti prailginti seksą. Šiuo atveju žaisliukus gali naudoti moteris. Tuomet, kai vyras jaučia, kad pabaiga jau arti – aktas gali būti nutraukiamas, kad moteris pažaistų su savimi tiek kiek jai norisi. Ir vėliau, kai jau laikas bendram „o“ – aktas gali būti pratęsiamas.

Kai kurie teigia, kad ilgesnis lytinis aktas pavyksta ir tokiu atveju, kai preliudija yra ilgesnė. Na, jeigu vyrui tai neišeis į naudą, tai bent jau moteris tikrai kur kas geriau pasijaus. O juk matant, kad sekso partneriui yra gera – kur kas geriau jaučiasi ir pats, tiesa?

Taip pat daugeliui žinomas faktas, kad masturbacija kelios valandos iki sekso – gali padėti lytiniam aktui būti kur kas ilgesniu. Tai dažniausiai daro vyrai, kurie nori padaryti gerą įspūdį. Tiesa, tikrai pasiteisina. Ir labai rekomenduojama tokiu atveju, kai laukia pirmas kartas su nauja partnere. Tokiu atveju prieš eidami į pasimatymą – pasimasturbuokite.

Taip pat visada galima kartoti porą aktų vieną po kito. Jeigu pirmas baigėsi labai greitai – tokiu atveju kartokite, kadangi tikėtina, kad antrasis bus kur kas lėtesnis. Juolab, moteriai tai tikrai patiks.

Taip pat verta plačiau aptarti pozas. Vienos dažniausiai padeda pabaigti greičiau, o kitos – reikalauja daugiau laiko. Pavyzdžiui, daugeliui vyrų labai patinka šuniuko poza, tad natūralu, kad jie greičiau pasiekia ir kulminaciją. Tuo tarpu daugiau laiko reikalauja baigimas, kai moteris yra ant viršaus. Galiausiai, kiekvienas vyras yra skirtingas ir jį jaudina skirtingi dalykai, tad reikia pažinti savo kūną ir mokėti su juo elgtis. Tokiu atveju seksas bus tokio ilgumo, kokio Jums norisi.

Penio pagrindo suspaudimas yra dar vienas būdas atitolinti ejakuliaciją. Tai galima daryti ne tik rankomis, tačiau ir specialiu žiedu. Žinoma, reikia mokėti tinkamai elgtis, kad vyras nejustų diskomforto. Ne visi vyrai žino, tačiau dažniausiai jogos, kanaletikos, pilateso pratimai padeda padidinti jų ištvermę labai skirtingose sferose. Ne tik sekse, tačiau tai – viena iš sferų. Žinoma, tai padės ir kur kas geriau jaustis.

Taip pat galima naudoti ir storus prezervatyvus, kurie gali atitolinti ejakuliaciją. Paprasčiausiai kuo mažiau jautrumo – tuo baigimas bus lėtesnis. Žinoma, tai sumažina ir patį malonumą, tad geriau išbandyti kitas priemones. Yra daug metodų, tad tikimės, kad kuris nors Jums tiks ir galėsite mėgautis sekso žaidimais kiekvieną dieną ir tuo pačiu kaskart patirti vis kitus jausmus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *