Kokios vyrų žinutės pažinčių puslapiuose atkreipia moters dėmesį

Virtualus bendravimas skiriasi nuo tiesioginio. Atrodo kad internete tūrėtų būti lengviau bendrauti, čia galite pasislėpti po tam tikra kauke. Bet iš kitos pusės, čia daug didesnė konkurencija. Kaip visi žinome moters interneto pažinčių svetainėse gauna daug daugiau žinučių, tad norint atkreipti jos dėmesį, neužtenka prieiti ir prisistatyti.Todėl internetinėms pažintims būdinga tam tikra specifika ir, žinoma, konkretūs iššūkiai. Kiekviea žinutė turėtų būti rūpestingai apgalvota, nes ji gali palikti pirmąjį įspūdį ir nulemti tolesnius pokalbius. Tad kokios žinutės pažinčių svetainėse gali atkreipti dėmesį ir padėti jums sėkmingai bendrauti su merginomis.

Personalizacija ir asmeniškumas:
Visų pirma, visada stenkitės asmeniškai pritaikyti savo žinutę prie konkrečios moters profilio. Nerašykite standartinių kopijuotų žinučių, kurios atrodo, kad jas siunčiate daugeliui kitų pažinčių svetainės narių. Perskaitykite jos profilį, sužinokite daugiau apie jos pomėgius, pomėgius ir gyvenimo stilių. Tai parodys, kad domitės konkrečiai asmenybe.

Dėmesio atkreipimas į detalės:
Žinutėse bandykite atkreipti dėmesį į mažas detalės iš anketos profilio. Galbūt ji dalijasi nuotrauka su savo gyvūnais arba rašo apie savo mėgstamus kelionių tikslus. Paminėdami tokias detalės, parodykite, kad atidžiai perskaitėte jos profilį ir tikrai norite ją pažinti. Pabandykite pasidomėti apie jos nuotraukų istoriją ir nukreipkite pokalbį jūs dominančia kryptim

Humoras:
Humoras gali būti puikus būdas išsiskirti iš minios. Tačiau būkite atsargūs ir vengkite juodojumoropirmose žinutėse. Humorui turi būti vietos, bet jis turi būti subalansuotas ir taktiškas.

Gramatika:
Bandykite rašyti aiškiai, tvarkingai ir be didelių rašybinių klaidų. Tai parodys, kad jūs nesate beraštis ir rimtai žiūrite į bendravimą.

Atsakymo laukimas: 
Po to, kai išsiuntėte žinutę, būkite pasirengęs palaukti jos atsakymo. Neskubėkite ar nespauskite moters atsakyti. Kiekvienas turi savo gyvenimą ir grafiką.

Neklauskite pernelyg asmeninių klausimų:
Pirmose žinutėse vengkite pernelyg asmeninių klausimų, tokių kaip šeimos ar buvusių santykių detalės. Tai gali būti per anksti ir įžeidžianti.

Parašykite komentarą