Patarimai vyrams: kaip sau padaryti oralinį

Tai joks ne mitas, jūs galite savo burna pasiekti penį ir patenkinti save oraliniu būdu! Tereikia praktikos, atsidavimo ir daug – turime omenyje DAUG – atsipalaidavimo. Jūs netrukus galėsite pajusti erotinės sėkmės skonį, taip pat ir savo kūno skonį. Tačiau net jei jums nepavyks to padaryti, yra daugybė ne mažiau įdomių būdų praplėsti savo masturbacijos akiratį.

Štai kaip patenkinti save oraliniu būdu:

1. Išsimankštinkite

Labiau nei kas kita, norint padaryti sau oralinį – reikia laiko. Galvokite apie tai kaip apie ilgalaikę investiciją – tik jūsų grąža yra daugybė seksualinio pasitenkinimo galimybių.

Jei esate kaip dauguma žmonių, jūsų kūnas, ypač nugara, nebus pratę prie tokios kūno pozicijos, kai burna yra nukreipta ten, kur atneš jums daugiausiai pasitenkinimo naudos.

Taigi, pradėkite nuo to, kad išsiaiškintumėte, kiek galite pasilenkti nesusižeisdami. Atminkite: vienintelis jūsų tikslas turėtų būti išsiaiškinti, kiek reikia išsitiesti, kad pasiektumėte savo varpą burna.

Mūsų patarimas pradedant savarankišką savo lankstumo lavinimo kelionę – lenkimą atlikite be erekcijos. Gerai, jei norite turėti kietą varpą, tačiau erekcijos pasiekimas ir išlaikymas kartais prieštarauja nugaros ir stuburo atpalaidavimui.

2. Raskite gerą poziciją

Tai, kaip sėdite, stovite, gulite ar kad ir ką darote, gali turėti įtakos tam, kaip patogiai ir efektyviai atliksite lankstumo pratimus.

Kai kuriems geriausia padėtis gali būti sėdėti atsirėmus nugara į sieną arba lovugalį. Kitiems – gulint ant vieno šono arba ant nugaros. Jūsų tikslas – rasti vieną ar kelias saugias padėtis, kurios tiktų jūsų oralinio savęs tenkinimo pratimams.

Stenkitės nespausti savęs per daug ar per stipriai. Vietoj to sutelkite dėmesį į tai, kad lėtai, tolygiai didintumėte savo diapazoną. Turint pakankamai laiko, net ir ketvirčio ar pusės colio ištempimas galiausiai padės jums pasiekti norimą tikslą.

3. Atsipalaiduokite

Tiek suteikiant, tiek gaunant malonumą, paprastai viskas vyksta sklandžiau, kai esate atsipalaidavę.

Štai keletas patarimų, kurie padės:

 Kasdienį tempimą atlikite tuščiu skrandžiu. Pavyzdžiui, rytais arba prieš miegą.

 Prieš tai išsitieskite. Daugumos žmonių kūnai nelabai gerai susidoroja su tokiu krūviu, kai nuo nulio, norima susilenkti iki varpos. Kad nereikėtų aiškinti gydytojui, kaip pasitempėte nugarą, prieš tai apšilkite atlikdami keletą pagrindinių jogos pratimų.

 Apšilimas – tiesiogine prasme. Jei jums pasisekė, kad turite karštą vonią arba tiesiog pakankamai didelę vonią, kurioje galite atsigulti, o gal puikų dušą, karštas vanduo neabejotinai atpalaiduoja raumenis.

 Dirbkite su komandos draugu. Draugai taip pat gali ištiesti pagalbos ranką masažuodami prieš ir po pratimų, padėdami jums išlikti savo vietoje ir suteikdami teigiamą pastiprinimą, kai to labiausiai reikia. Nedelsdami meskite tokius draugus per bortą, kurie yra įkyrūs, lygina jus su kuo nors kitu arba verčia blogai jaustis dėl savęs ar to, ką bandote daryti.

4. Naudokite žaislą

Niekas nesakė, kad jūsų oralinis savęs tenkinimas turi būti analogiškas! Šie žaislai gali padėti pakelti jūsų seansą į kitą lygį:

Varpos žiedai. Puikus metodas, padedantis išlaikyti gražią ir lanksčią bei tvirtai sustingusią varpą, – įsigyti porą penio žiedų. Penio žiedai yra išgarsėję dėl to, kad padeda lengviau pasiekti ir išlaikyti erekciją, mažina jautrumą ir atitolina orgazmą, varpos žiedai praktiškai buvo sukurti oraliniam pasitenkinimui.

Vienas iš mūsų mėgstamiausių yra „B-Charmed” varpos žiedas. Stilingas ir sandarus visais reikiamais būdais, jo neslystanti konstrukcija ir kūnui saugi silikoninė medžiaga yra švelni ir saugi jums ir (arba) jūsų partnerio kūnui.

Tačiau vienas dydis netinka visiems – ir, laimei, galite įsigyti tris už vieno kainą, nusipirkę žiedų rinkinį „Tio”.

Penio ilgintuvai. Nenorime sugriauti jūsų svajonių burbulo, bet dėl jūsų formos, dydžio ir (arba) judėjimo problemų gali būti labai sudėtinga, o gal net visiškai neįmanoma sau pačiulpti penio.

Tai nereiškia, kad negalite paragauti šių malonumų. Jei tai yra ilgio klausimas, varpos ilgintuvas, pavyzdžiui, „Natūralūs pojūčiai”, gali būti tai, ko jums reikia.

Išvada: Svarbu kelionė, o ne tikslas

Kadangi savo penio čiulpimas yra viena iš daugelio penio savininkų drėgniausių svajonių, natūralu, kad norėdami ją įgyvendinti, esame linkę tapti labiau nei šiek tiek apsėsti.

Tačiau patikėkite mumis, kad toks požiūris veda tik į nusivylimą ir frustraciją. Kaip ir viskas, ką verta daryti, sėkmingas savęs masturbavimas burna nėra toks svarbus ar teikiantis pasitenkinimą, kaip tai, kiek smagiai praleisite laiką pakeliui kol pasieksite tikslą.

Net jei nepavyksta pasiekti lūpomis tai ką norite, bandymas pačiam pasičiulpti varpą gali būti beprotiškai erotiškas nuotykis – ir gali atskleisti visiškai naują malonumų visatą, kuria galėsite mėgautis.

Parašykite komentarą