Internetinių pažinčių „red-flagai“, kurių NEGALITE ignoruoti

Pastebėti tokias internetinių pažinčių raudonasias vėliavas, arba kitaip vadinamus „red-fagus“ ne taip paprasta. Nors pažinčių programėlės ir portalai tapo pagrindiniu reiškiniu, padedančiu susipažinti, žinoti, kaip išlikti saugiam internete, yra kaip niekada svarbu.

Tačiau kas yra tos raudonos vėliavos, kai susipažįstama internetu? Ir kaip jas pastebėti, kad išvengtumėte „Tinder Swindler” tipo scenarijaus? Turėdami omenyje keletą patarimų ir gudrybių, galėsite atsijoti blogas pažintis ir sutelkti dėmesį į jums tinkamus galimus partnerius! Toliau pateikiame penkias svarbiausias internetinių pažinčių raudonas vėliavas, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį.

5 raudonosios internetinių pažinčių vėliavos, į kurias reikia atkreipti dėmesį

1. Pašnekovo profilis beveik tuščias

‘Nulis pastangų’ yra viena iš lengviausiai pastebimų raudonų vėliavų internetinių pažinčių profiliuose. Jei kas nors neturi profilio nuotraukos arba jų profilis yra visiškai neturtingas informacija, tai blogas ženklas. Nors tai nebūtinai reiškia, kad tokie žmonės yra įtartini, tačiau tai reiškia, kad jie yra tinginiai. Turėsite įdėti daug daugiau darbo, kad juos pažintumėte, ir gali paaiškėti, kad tai neverta jūsų laiko.

Pažintys internetu gali būti varginanti patirtis. Tai ypač aktualu, kai kiti nesistengia. Kai kas nors veikia su beveidžiu arba beveik tuščiu profiliu, palyginti su jūsų gražiai parengta santrauka ir stulbinančiomis nuotraukomis, atsiranda disbalansas.

2. Atrodo, kad pašnekovo profilis sukurtas tam, kad pasipuikuotų

Tai dažniau yra internetinių pažinčių raudona vėliava moterims. Vaikino profilis, kuriame gausu pozavimo ir gyrimosi, kartais gali būti beveik toks pat blogas kaip ir tuščias profilis. Tokį profilį lengva pastebėti. Jis bus perskaitytas kaip pardavimo būdas, o ne nuoširdus pasakojimas apie asmenį. Tikėtina, kad jie šiek tiek girsis, ypač apie savo kelionių nuotykius.

Tokius profilius gali būti nuobodu skaityti. Ir net jei su jais užmegsite ryšį, galite atsidurti pasimatyme su žmogumi, kuris tiesiog nori papasakoti, koks jis nuostabus. Sunkus pasispardymas.

3. Pašnekovas per daug įkyrus ir nekantrus

Tai, ko gero, viena labiausiai nerimą keliančių raudonų internetinių pažinčių vėliavų tiek vyrams, tiek moterims. Tai šaukte šaukia apie teisę ir agresiją. Jūs niekam nesate skolingi savo laiko, juolab nepažįstamajam internete, su kuriuo kalbėjotės visas penkias minutes.

Ar jūsų pašnekovas įsižeidžia, nes per ilgai užtrunkate, kol jam atsakote? Ar jis spaudžia jus atskleisti asmeninę informaciją, kuria jums nepatogu dalytis? Eikite pro šalį. Jis rodo jums, kad neturi gero ribų jausmo, o tai tikrai nėra pirmas žingsnis gerų santykių link.

4. Atrodo, kad pašnekovas per daug nori susitikti

Praleisti savaites ir mėnesius kuriant skaitmeninį ryšį tam atvejui, kad susitikus gyvai nekiltų kibirkštis gali būti klaida. Tačiau taip pat gali būti nemalonu, kai partneris nekantrauja susitikti, nė nesusipažinęs su jumis. Jei pašnekovas atrodo desperatiškai norintis pereiti prie gyvo pasimatymo, tai gali reikšti, kad jis tikisi greito ir galbūt trumpalaikio pasimatymo arba vienos nakties nuotykio.

Kartais tai nėra problema, ypač jei to ieškote ir jūs! Tačiau jei paprašysite, kad jūsų pašnekovas ir susirašinėjimo draugas kiek pristabdytų, o jis taps irzlus išgirdęs tokį pasiūlymą, žinokite ko jis nori.

5. Tiesiog jaučiate, kad kažkas yra ne taip

Taip, ši internetinių pažinčių raudona vėliava yra miglota, tačiau ji vis tiek aktuali. „Jei jūsų nuojauta pajuokauja, kad kažkas nesutampa ir nesiderina apie asmenį, su kuriuo susirašinėjate – patikėkite savimi”.

Tai puikus patarimas. Net jei negalite tiksliai nustatyti, kodėl, kartais galite pajusti blogą nuojautą, kuri jus tiesiog atbaido. Tokiais atvejais pasitikėkite savo nuojauta. Ji dažniau bus teisi nei klaidinga!

Išnaudokite visas internetinių pažinčių galimybes

Internetinės pažintys gali užtrukti. Be abejo, tikriausiai susidursite su keletu blogų pažinčių. Tačiau tokių dalykų pasitaiko ir susitikinėjant realybėje. Svarbu, kad nuo pat pradžių žinotumėte apie dažniausiai pasitaikančias internetinių pažinčių raudonąsias vėliavas. Tai ne tik padės išvengti laiko švaistymo netinkamoms pažintims, bet ir užtikrins jūsų saugumą internete. Taigi stebėkite raudonąsias vėliavas, kad iš pažinčių internete gautumėte kuo daugiau naudos, bet nepamirškite tuo pačiu ir mėgautis nuotykiais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *