Seksas per pirmą pasimatymą: Viskas, ką reikia apie tai žinoti

Pirmojo pasimatymo seksas jau seniai tapo aktualia tema. Visame pasaulyje, taip pat skirtingose amžiaus grupėse, religijose, subkultūrose – visur jis vertinamas skirtingai. Todėl logiška, kad visuomenei sunku nubrėžti ribą seksualiniams klausimams. Tačiau šiame straipsnyje laikysimės tokio požiūrio: jei norite užsiimti seksu per pirmąjį pasimatymą, darykite tai ir nesijauskite dėl to blogai! Tik įsitikinkite, kad tai darote teisingai: saugiai, atsakingai ir maloniai!

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su seksu per pirmąjį pasimatymą. Taip pat pateiksime keletą geriausių patarimų, kaip tai padaryti ne tik protingai, bet ir maloniai!

Kiek tikėtinas seksas per pirmąjį pasimatymą?

Šis klausimas priklauso tik nuo jūsų abiejų. Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Kai kurie žmonės turi tvirtas asmenines ribas, kai kalbama apie seksą, o kiti yra atviresni tam, kur veda naktis. Jei kažkas praeityje buvo ištvirkęs, tai nereiškia, kad per pirmąjį pasimatymą jis sieks sekso.

Svarbu niekada nedaryti prielaidų. Jei tarp jūsų užsimezga stiprus ryšys ir abu jaučiatės gerai, seksas gali įvykti po pirmojo pasimatymo, tačiau iš tikrųjų niekas neturėtų to laukti ir tikėtis.

Ar neteisinga užsiimti seksu per pirmąjį pasimatymą?

Jei per pirmąjį pasimatymą susipažinote su žmogumi ir pastebėjote, kad jus sieja stiprus ryšys, gali būti, kad jus jaudina mintis su juo permiegoti, ypač jei pirmojo pasimatymo bučinys jums abiem sukels tam tikrą seksualią nuotaiką.

Vis dėlto įprasta, kad jaučiatės šiek tiek prieštaringai. Reikia atsižvelgti į asmeninį saugumą ir į galimas pasekmes, kurias gali sukelti permiegojimas su žmogumi per pirmąjį pasimatymą. Ar tai bus vienos nakties nuotykis, peraugsiantis į santykius tik dėl sekso? O gal tai paskatins ką nors prasmingesnio? Jei abu atvirai kalbate apie savo ketinimus ir aiškiai bendraujate, viskas turėtų vykti sklandžiai.

Taigi, ar blogai užsiimti seksu per pirmąjį pasimatymą? Visai ne, jei tai darote saugiai, apgalvotai ir blaiviai mąstydami.

Patarimai apie seksą per pirmąjį pasimatymą: 6 geriausi patarimai, kuriuos reikia turėti omenyje

Kalbant apie patarimus dėl sekso per pirmąjį pasimatymą, reikia nepamiršti kelių svarbių dalykų. Taip, seksas per pirmąjį pasimatymą gali būti puikus, tačiau vis tiek svarbu įsitikinti, kad tai darote dėl teisingų priežasčių ir laikydamiesi saugių ribų.

1. Venkite per didelio alkoholio kiekio

Įveikti pirmojo pasimatymo nervus ne visada lengva. Jei abi pusės jaučiasi labai nervingos, tikriausiai nevengsite savo nervus apraminti taure vyno ar alaus bokalu. Vis dėlto, jei jūs arba jūsų partneris/-ė esate per daug išgėrę, geriausia būtų vengti lytinių santykių.

Atsibudę ryte dėl išgertuvių gailėsitės arba jausitės, kad padarėte tai, ko nebūtumėte padarę, jei būtumėte buvę blaivūs – tai nėra geras jausmas. Be to, jei žmogus jums patinka, seksas su juo blaivus bus kur kas intymesnė ir ypatingesnė patirtis.

2. Apsispręskite dėl vietos

Ar grįšite pas save, ar pas jį? Ar gyvenate vieni? Jei po pirmojo pasimatymo ketinate su partneriu/-e eiti pas jį į namus, būtinai pasakykite draugams, kur einate. Žinoma, greičiausiai viskas bus gerai, bet atsarga gėdos nedaro!

3. Nusistatykite ribas

Nustatydami ribas per pasimatymus parodysite kitiems, kaip norite ir tikitės, kad su jumis bus elgiamasi. Kalbant apie seksą per pirmąjį pasimatymą, ypač svarbu šias ribas turėti omenyje.

Nebijokite garsiai pasakyti, kas jums patinka, kas nepatinka ir ko nenorite daryti. Visi žmonės yra skirtingi, ir tai, ką jie laiko normaliu dalyku, jums gali būti visiškai nepriimtina, arba atvirkščiai. Svarbu bendrauti pirmojo pasimatymo sekso metu, nes neturėjote daug laiko vienas kitą pažinti.

4. Turėkite realistiškų lūkesčių

Taip, romantiniuose romanuose ir filmuose pirmieji lytiniai santykiai tarp dviejų žmonių, kurie tik neseniai susipažino, dažnai būna džiuginantys ir karšti. Kartais toks gali būti ir seksas per pirmąjį pasimatymą realybėje.

Tačiau dažniau seksas per pirmąjį pasimatymą būna šiek tiek nerangus ir nepatogus. Juk apie tą žmogų daug ko nežinote ir abu bandote perprasti vienas kito kūną ir pomėgius. Jei numanysite, kad pakeliui gali būti keletas nesklandumų, labiau tikėtina, kad turėsite puikią seksualinę patirtį.

5. Būkite atviri

Pirmojo pasimatymo seksas gali atverti duris į ilgesnius santykius arba jas uždaryti. Jei chemija miegamajame yra fantastiška, galite lažintis, kad sekso bus daugiau ir toliau. Kita vertus, jei viskas buvo nevykę, galite (abipusiu susitarimu ar kitais būdais) nuspręsti palikti tai ramybėje ir atsisveikinti.

Tai gali būti nepatogus scenarijus. Tačiau, be to, kad iš anksto išdėstytumėte savo santykių viltis (o tai gali būti šiek tiek įtempta pirmajam pasimatymui), nelabai ką galite padaryti. Kartais seksas veda prie kažko daugiau, kartais – ne. Bent jau į kitą pirmąjį pasimatymą galite eiti su šia mintimi.

6. Nepamirškite apsaugos priemonių

Taip, kai kam tai gali skambėti kaip savaime suprantamas dalykas, tačiau manome, kad vis tiek verta jį paminėti. Apsauga yra nepaprastai svarbi, ypač jei su kuo nors miegate per pirmąjį pasimatymą. Lytiškai plintančios ligos yra gana dažnos, todėl apsaugos naudojimas gali padėti apsaugoti ir jus, ir jūsų partnerį.

Jei jūsų partneris nenori naudoti prezervatyvo, svarbu laikytis ryžto: Be prezervatyvo sekso nebus. Seksas per pirmąjį pasimatymą gali būti nuostabus, jei elgsitės teisingai.

Seksas yra nuostabus! Tikriausiai visi su tuo sutinkame. Jis ne tik naudingas sveikatai, bet ir yra vienas intymiausių dalykų, kuriuos galite atlikti su kitu žmogumi. Tačiau, kaip visada, yra keletas svarbių aspektų, kurie padeda šią patirtį paversti ypatinga.

Visada įsitikinkite, kad esate sąžiningi, bendraujate ir išliekate pagarbūs. Pirmojo pasimatymo seksas nėra nieko blogo, tačiau turėdami omenyje pirmiau minėtus patarimus, galėsite užtikrinti, kad mėgausitės šia patirtimi geriausiu įmanomu būdu. Sėkmės!

Parašykite komentarą