Ar pažinčių programėlės gadina jūsų seksualinį gyvenimą?

Technologija, kuri kadaise reiškė santykių ateitį, virto pražūties receptu. Mes siūlome keletą alternatyvių būdų, kaip internetines pažintis paversti ne nuobodžiomis, o patraukliomis ir linksmomis.

Jei dauguma interneto vartotojų ir sutinka dėl vieno dalyko, tai dėl to, kad internetinės pažintys yra blogai, ir ne tik todėl, kad jums nesiseka.

Juk dabar tai yra pagrindinis porų susipažinimo būdas, kuris kenkia daugeliui kitų socialinės gerovės formų. Galbūt tai tik sutapimas, tačiau didėjantis pažinčių programėlių naudojimo mastas koreliuoja su bendro gyvenimo, santuokos, sekso, laiko, praleidžiamo su draugais, mažėjimu ir apskritai vienatvės didėjimu. Taigi yra rimta priežastis norėti atsisakyti programėlių. Tačiau tai lengviau pasakyti, nei padaryti. Ką daryti, jei, užuot visiškai atsiskyrę nuo internetinių pažinčių pasaulio, pasiūlytumėte sau pusėtiną alternatyvą: pažindintis ne telefonu, o kompiuteriu.

Su internetinėmis pažintimis susijusių problemų pradžią galima atsekti nuo 1995 m., kai atsirado pirmosios interneto svetainės, tokios kaip Match.com, tačiau tik tada, kai visi savo rankose turėjome išmaniuosius telefonus, viskas pasisuko izoliacijos link. Prieš trisdešimt metų internetinės pažintys galėjo atrodyti šiek tiek nišinis užsiėmimas – netgi anomalija. Dabar tai taip pakeitė mūsų kultūrą, kad daugelis iš mūsų, atrodo, pamiršo, kaip galima užmegzti pažintis kitais būdais. Galbūt romantikos grąžinimas į seną gerąjį monitorių yra tas aukso vidurys, kurio taip ilgai ieškojome.

Mes stengiamės svarbius, mūsų manymu, dalykus spręsti nešiojamajame kompiuteryje, o ne telefone. Jei tai nėra susiję su laiku ir neturime kitos išeities, nemėgstame atsakinėti į el. laiškus mažyte klaviatūra. Jei toks nereikšmingas dalykas kaip vieno susirašinėjimo išsiuntimas pateisina viso dydžio ekraną, ar tai neturėtų būti taikoma ir mūsų romantiškam gyvenimui?

  „Kas žino, galbūt prisijungimas prie pažinčių svetainės, kurią laikote šiek tiek iškrentančia iš savo komforto zonos, pasirodys esąs ta permąstymo patirtis, kurios jums reikia”

Yra duomenų, rodančių, kad dirbdami kompiuteriu esame atsargesni nei telefone, pavyzdžiui, baksnodami žmonės padaro penkis kartus daugiau rašymo klaidų. Užuot nykščiu beprasmiškai braukę per kieno nors Instagramą, suteikite sau erdvės atsisėsti prie stalo ir visiškai atsiduoti užduočiai.

Neišsigąskite ir galvodami, kad kompiuterinės svetainių versijos yra mažiau funkcionalios. Pazintysxxx.com siūlo savo darbalaukio versiją gausią įvairių funkcijų, kai tuo tarpu kitos programėlės kaip Tinder yra kur kas mažiau funkcionalios.

Kas žino, galbūt prisijungimas prie pažinčių svetainės, kurią laikote šiek tiek už savo komforto zonos ribų, gali tapti jums reikalinga permaininga patirtimi. Galbūt būsite paskatinti skirti daugiau laiko savo profilio tobulinimui arba pradėti pokalbius su žmonėmis, kurie galbūt nepatenka į jūsų įprastą pažinčių ratą – tai skamba geriau nei algoritmas, nustatantis atitikmenis pagal kelias nuotraukas ir vietoves.

O jei pasimatymai kompiuteriu nepasiteisins, galbūt tai paskatins jus išbandyti dar geresnį ir sudėtingesnį būdą – pasimatymus realiame gyvenime. Žinoma, tikslas nėra bandyti jus pastūmėti į kažką tokio baisiai nemalonaus, kad norėtumėte visiškai atsisakyti šio sumanymo, bet veikiau iš naujo apsvarstyti, ką apskritai gaunate iš pažinčių aplinkos.

Parašykite komentarą