5 sekso ekspertės patarimai, kaip sugrįžti į pasimatymų sūkurį, jei neturite praktikos

Jei per pastaruosius kelerius metus sustabdėte savo pasimatymų gyvenimą ir esate pasiruošę vėl į jį pasinerti, gali būti, kad nežinosite, nuo ko pradėti.
Nesvarbu, ar ieškote meilės, ar ieškote kažko labiau atsitiktinio, suprasti, kaip elgtis pasimatymuose šiais laikais gali būti sunku, ypatingai po COVID-19 pandemijos vėl sugrįžus į ritmą.
Mes kalbėjomės su daktare Jess O’Reilly, sekso ir santykių eksperte, apie keletą patarimų, kaip sugrįžti į paimatymų vėžias.

Pasitelkite į pagalbą draugą

Jei grįžtate į pažinčių programėles arba puslapius, tokius kaip pazintysxxx.com, paprašykite vieno iš savo bičiulių, kad padėtų jums atnaujinti savo profilį.
„Paprašykite, kad draugas parašytų jūsų biografiją tam tikrais punktais, nes jis tikriausiai geriau nustatys ir išryškins geriausius jūsų bruožus”, – pataria Dr. Jess.
Dabar ne laikas kuklintis – leiskite žmonėms žinoti, kokie puikūs esate!

Eksperimentuokite su solo seksu

Dr. Jess sako, kad jei laikėtės atokiau nuo sekso su partneriu, turėtumėte pabandyti eksperimentuoti su masturbacija ir išbandyti naujus dalykus.
„Keiskite padėtis, išbandykite naują techniką ar sekso žaislą, tyrinėkite naujas fantazijas ir apskritai tyrinėkite naujoves, kad būtumėte atviri naujiems požiūriams, kai tapsite partneriais”, – sako ji.

Leiskite žmonėms žinoti, kad ieškote

Įsitikinkite, kad žmonės žino, jog grįžote į pažinčių pasaulį.
„Yra tiek daug nepagrįstos gėdos būti vienišam ir vaikščioti į pasimatymus, tačiau taip neturi būti – tai turėtų būti smagu”, – sako ji.
„Be to, jūsų pažinčių ratas (draugai, kolegos, šeima, kaimynai) gali jus supažindinti su galimais pasimatymų partneriais, todėl nesigėdykite jiems pasakyti, kad ieškote naujų pažinčių.”
Kas žino – galbūt tas žmogus, su kuriuo kiekvieną rytą mojuojate rankomis, žino žmogų, kuris jums visiškai tinka kaip antroji pusė!

Eikite į pasimatymus, kurie nekelia didelio spaudimo

„Sėdėti kelias valandas akis į akį prie stalo per vakarienę ar įsipareigoti vakarui su nauju žmogumi gali būti pribloškiantis ir sunkus jausmas po kelerių metų riboto bendravimo arba visiško nebendravimo, – dalijasi daktarė Jess.
Ji siūlo rinktis ką nors lengvesnio, kai palengva grįžtate į pasimatymus, pavyzdžiui, trumpą pasivaikščiojimą ar kavos pertraukėlę darbo metu.
Nors kai kam tai gali atrodyti trumpas pasimatymas, visada galite jį pratęsti, jei jaučiatės gerai, arba leisti laukti, kol vėl galėsite susitikti.

Būkite sąžiningi

Dr. Jess sako, kad nuo pat pradžių turėtumėte pranešti žmonėms, ko ieškote.
„Jei norite kažko atsitiktinio, neapsimeskite, kad norite užmegzti rimtus santykius – ir atvirkščiai”, – sako ji.
„Pandemija daugeliui žmonių padėjo iš tikrųjų nustatyti savo vertybes ir, tikėkimės, kad tai atsispindės didesniame sąžiningume susitikinėjant ir užmezgant santykius.”

Sėkmės visiems!

Parašykite komentarą