Sekso pasakojimai / istorijos

Seksas yra neatsiejamas elementas mūsų gyvenimuose. Mes mylimės, džiaugiamės ir tai aptarinėjame. Temų apie seksą neišvengsime nė vieno vakarėlio ar pasisedėjimo metu. Kas antrame filme ar seriale mes susiduriame su sekso scenomis. Pokalbių laidose dažnai aptariamas seksualinis gyvenimas ir problemos susijusios su seksu, apie tai žinoti visiems smalsu ir įdomu. Dažnas juokelis ir anekdotas taip pat yra apie seksą. Dažnai skaitome apie seksą knygose, straipsniuose arba įvairiuose pasakojimuose. Seksas tai yra tarsi aštrus prieskonis mūsų gyvenimuose.

Ne išimtis yra ir šis straipsnis. Norėtume pakalbėti apie pirmąjį kartą. Dažnai jis būna nejaukus arba net nepavykęs. Juk pamenate kiek jaudulio buvo Jūsų kelnėse prieš pirmą sueitį. Tam niekas nėra paruoštas, viskas ateina su laiku. Patirties mes įgauname kiekvieną kartą pasimylėję. Svarbu neapleisti savo įgūdžių ir nuolat juos tobulinti bei domėtis sekso tendencijomis. Taigi be ilgesnių įžangų eikime prie jaudinančiųjų ir viai neblogai pavykusių pirmųjų kartų.

Vaikino pasakojimas

Man buvo penkiolika metų, dauguma mano klasiokų ir draugų dar buvo nekalti. Kaip ir kiekvienam tokio amžiaus vyrui prarasti nekaltybę buvo vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime. Buvo Naujųjų metų išvakarės, tą kartą mano tėvai manęs neišleido švęsti su savo draugais ir liepė likti su šeima. Tą vakarą šventėme restorane, buvo dar ir tėvų draugai su savo dukra. Po vakarienės vykome žiūrėti fejerverkų. Vėliau šventė persikėlė į mano tėvų namus. Po kelių valandų tėvai nusprendė šventę pratęsti pas draugus. Aš, mano jaunesnis brolis ir draugų dukra likome pas mus namie. Brolis nuėjo miegoti, o mes ragavome likerį. Mergina buvo vyresnė už mane dviem metais. Ji paklausė ar aš jau esu tai daręs. Aš žinoma sumelavai ir pasakiau, kad taip. Po kelių akimirkų mes jau bučiavomės, negalėjau patikėti, kad tai tikrai vyksta. Netrukus mes jau buvome mano tėvų lovoje nuogi. Pats seksas nebuvo blogas, viskas vyko lyg ir sklandžiai, nes mergina turėjo patirties, o aš nebaigiau per pirmas penkiolika sekundžių. Vėliau ji pasakė, kad aš melagis, jog ji man yra pirma, bet dėl to nepyko, abu daug juokėmės, neužilgo grįžo mano ir jos tėvai, gerai, kad jau buvome apsirengę ir paslėpę likerį. Kitą dieną tarp savo draugų buvau tikras didvyris.

Merginos pasakojimas

Vieną vasarą su drauge ir dviem draugais išvykome ilgajam savaitgaliui į Palangą. Kadangi dar buvo ganėtinai jauni, išsinuomavome kambariuką pas močiutę, juk anksčiau visi taip darydavo. Visi keturi gyvenome viename kambaryje, jis buvo erdvus ir patogus, netoli jūros. Kaip ir įprasta dieną leidome degindamiesi prie jūros, per pietus valgėme cepelinų, o vakare atėjo metas linksmybėms. Nieko nelaukę,parduotuvėje įsigijome butelį tekilos, sidro ir visokiausiu čipsų bei užkandžių. Norėjosi apšilti prieš klubą ir kas be ko, sutaupyti pinigų. Sėdėjome parke ant suoliuko ir smagiai leidome laiką. Aš net nepastebėjau kaip pirmąjį butelį pakeitė antras. Po kurio mano draugė su vaikinu nuėjo prie jūros. Aš kitam vaikinui pasakiau, kad nenoriu eiti į klubą, noriu šiandien būti namie ir išsimiegoti. Jis matyt suprato mano norus teisingai. Po keliolikos minučių mes jau glamonėjomės savo kambarėlyje ant lovos. Seksas buvo visai nieko, bet turbūt jei ne ta tekila aš nebūčiau taip lengvai pasirašius. Likusios dienos praėjo labai smagiai mes mylėjomės dar ne kartą, bet deja po šios kelionės mes daugiau nebesusitikome. Nesakau, kad man skaudu, tai tiesiog buvo kurortinis romanas ir pirmosios tokios patirtys mano gyvenime…

Parašykite komentarą